Rezultati UŽIVO – osnovne škole RUKOMET


Pratite rezultate uživo s utakmica RUKOMETA za učenike OSNOVNIH škola .

Rezultate ćemo objavljivati nakon poluvremena i na kraju utakmice.

DJEČACI  |  DJEVOJČICE (klikni za brži dolazak na mjesto rezultata)

DJEČACI
                                     SKUPINA “A”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 8.00 sati
1 I. Kolo A2 MLADOST, VIROVITICA A3 VIHOR, GAREŠNICA 26:19 (13:10)
9.30 sati
2 II. Kolo A1 PREDOLAC, METKOVIĆ A2 MLADOST, VIROVITICA 20:16 (9:8)
11.00 sati
3 III. Kolo A3 VIHOR, GAREŠNICA A1 PREDOLAC, METKOVIĆ 12:26 (4:15)
                                     SKUPINA “B”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 8.45 sati
4 I. Kolo B2 MLADI, ŠIBENIK B3 GRABRIK, KARLOVAC 9:8  (3:3)
10.15 sati
5 II. Kolo B1 DUGOSELKO, DUGO SELO B2 MLADI, ŠIBENIK 20:10 (9:4)
11.45 sati
6 III. Kolo B3 GRABRIK, KARLOVAC B1 DUGOSELKO, DUGO SELO 18:28 (7:15)
                                     SKUPINA “C”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 8.00 sati
7 I. Kolo C2 GRAČANI, ZAGREB C3 BREST, BRESTOVEC OREHOVIČKI 14:16 (9:8)
9.30 sati
8 II. Kolo C1 JOVALIJA, VALPOVO C2 GRAČANI, ZAGREB 20:12 (14:6)
11.00 sati
9 III. Kolo C3 BREST, BRESTOVEC OREHOVIČKI C1 JOVALIJA, VALPOVO 17:22 (9:11)
                                     SKUPINA “D”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 8.45 sati
10 I. Kolo D2 MLADOST, NAŠICE D3 SPORTING, SLAVONSKI BROD 19:14 (8:7)
10.15 sati
11 II. Kolo D1 ŠPAN, ZAGREB D2 MLADOST, NAŠICE 26:22 (14:10)
11.45 sati
12 III. Kolo D3 SPORTING, SLAVONSKI BROD D1 ŠPAN, ZAGREB 20:21 (15:14)
                                     SKUPINA “E”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Žatika teren 1
NR. 8.00 sati
13 I. Kolo E2 VELEBIT, GOSPIĆ E3 NOVSKA, NOVSKA 20:19 (11:10)
9.30 sati
14 II. Kolo E1 BRAĆA RADIĆ, KOPRIVNICA E2 VELEBIT, GOSPIĆ 13:18 (7:10)
11.00 sati
15 III. Kolo E3 NOVSKA, NOVSKA E1 BRAĆA RADIĆ, KOPRIVNICA 26:22 (15:14)
                                     SKUPINA “F”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Žatika teren 1
NR. 8.45 sati
16 I. Kolo F2 MLADOST, UMAG F3 MLADOST, IVANKOVO 18:13 (11:5)
10.15 sati
17 II. Kolo F1 TRN, TRNOVEC BARTOLOVEČKI F2 MLADOST, UMAG 15:28 (7:13)
11.45 sati
18 III. Kolo F3 MLADOST, IVANKOVO F1 TRN, TRNOVEC BARTOLOVEČKI 21:22 (11:10)
                                     SKUPINA “G”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Žatika teren 2
NR. 8.00 sati
19 I. Kolo G2 BENKOVAC, BENKOVAC G3 SLOGA, POŽEGA 16:8 (5:3)
9.30 sati
20 II. Kolo G1 JADRO, SOLIN G2 BENKOVAC, BENKOVAC 19:17 (10:8)
11.00 sati
21 III. Kolo G3 SLOGA, POŽEGA G1 JADRO, SOLIN 11:18 (3:10)
                                     SKUPINA “H”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Žatika teren 2
NR. 8.45 sati
22 I. Kolo H2 MERTOJAK, SPLIT H3 ORLIĆI, ČAKOVEC 15:22 (5:1)
10.15 sati
23 II. Kolo H1 ZAMET, RIJEKA H2 MERTOJAK, SPLIT 12:14 (5:8)
11.45 sati
24 III. Kolo H3 ORLIĆI, ČAKOVEC H1 ZAMET, RIJEKA 15:12 (9:6)
ČETVRTFINALE
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 17.00 sati
25 četvrt finale 1A PREDOLAC, METKOVIĆ 1B DUGOSELKO, DUGO SELO  11:18 (6:9)
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 17.00 sati
26 četvrt finale 1C JOVALIJA, VALPOVO 1D ŠPAN, ZAGREB  20:14 (11:7)
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 17.45 sati
27 četvrt finale 1E VELEBIT, GOSPIĆ 1F MLADOST, UMAG 16:21 (10:10)
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 17.45 sati
28 četvrt finale 1G JADRO, SOLIN 1H ORLIĆI, ČAKOVEC 16:13 (8:8)

 

POLUFINALE
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 9.00 sati
29 polufinale P25 DUGOSELKO, DUGO SELO P26   JOVALIJA, VALPOVO  21:23 (8:9)
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 9.00 sati
30 polufinale P27 MLADOST, UMAG P28 JADRO, SOLIN 16:12 (9:8)
FINALE
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 11.00 sati
31 3. mjesto G29 DUGOSELKO, DUGO SELO G30 JADRO, SOLIN 17:11 (5:5)
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 11.00 sati
32 finale P29 JOVALIJA, VALPOVO P30 MLADOST, UMAG 13:14 (7:5)

 

DJEČACI  |  DJEVOJČICE (klikni za brži dolazak na mjesto rezultata)

 DJEVOJČICE
                                     SKUPINA “A”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Žatika teren 1
NR. 12.30 sati
1 I. Kolo A2 IBM, VIROVITICA A3 PRVA, BJELOVAR 15:11 (8:4)
13.30 sati
2 II. Kolo A1 PLOČE, PLOČE A2 IBM, VIROVITICA 12:18 (6:7)
14.30 sati
3 III. Kolo A3 PRVA, BJELOVAR A1 PLOČE, PLOČE 23:23 (13:9)
                                     SKUPINA “B”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Žatika teren 2
NR.
4 I. Kolo B2 0 B3 BANIJA, KARLOVAC
5 II. Kolo B1 RUGVICA, DUGO SELO B2 0
12.30 sati
6 III. Kolo B3 BANIJA, KARLOVAC B1 RUGVICA, DUGO SELO 10:21 (3:9)
                                     SKUPINA “C”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Finida
NR. 8.00 sati
7 I. Kolo C2 LJUBLJANICA, ZAGREB C3 TABOR, HUM NA SUTLI  15:6 (10:3)
9.30 sati
8 II. Kolo C1 DARDA, DARDA C2 LJUBLJANICA, ZAGREB 27:19 (11:9)
11.00 sati
9 III. Kolo C3 TABOR, HUM NA SUTLI C1 DARDA, DARDA 7:28 (2:11)
                                     SKUPINA “D”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Finida
NR. 8.45 sati
10 I. Kolo D2 METEOR, BELIŠĆE D3 POLET, NOVA KAPELA  9:6 (3:2)
10.15 sati
11 II. Kolo D1 JELKOVEC, ZAGREB D2 METEOR, BELIŠĆE 26:7 (16:4)
11.45 sati
12 III. Kolo D3 POLET, NOVA KAPELA D1 JELKOVEC, ZAGREB 5:22 (4:13)
                                     SKUPINA “E”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 12.30 sati
13 I. Kolo E2 USKOK, SENJ E3 POLET, SISAK 18:15 (10:8)
13.30 sati
14 II. Kolo E1 ANG, KOPRIVNICA E2 USKOK, SENJ 18:14 (11:5)
14.30 sati
15 III. Kolo E3 POLET, SISAK E1 ANG, KOPRIVNICA 16:23 (6:12)
                                     SKUPINA “F”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 12.30 sati
16 I. Kolo F2 FONTANA, BUZET F3 GRADIŠTE, GRADIŠTE 15:12 (9:2)
13.30 sati
17 II. Kolo F1 ŠESTA, VARAŽDIN F2 FONTANA, BUZET 5:12 (3:6)
14.30 sati
18 III. Kolo F3 GRADIŠTE, GRADIŠTE F1 ŠESTA, VARAŽDIN 11:15 (5:6)
                                     SKUPINA “G”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Veli Jože
NR. 8.00 sati
19 I. Kolo G2 BIOGRA NA MORU, BIOGRAD NA MORU G3 MLADOST, PAKRAC 10:9 (6:4)
9.30 sati
20 II. Kolo G1 RADOVAN, TROGIR G2 BIOGRA NA MORU, BIOGRAD NA MORU 19:10 (12:4)
11.00 sati
21 III. Kolo G3 MLADOST, PAKRAC G1 RADOVAN, TROGIR 10:19 (4:10)
                                     SKUPINA “H”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Veli Jože
NR. 8.45 sati
22 I. Kolo H2 BAN JELAČIĆ, SPLIT H3 ORLIĆI, ČAKOVEC 13:10 (6:6)
10.15 sati
23 II. Kolo H1 KRISTOFOR, RAB H2 BAN JELAČIĆ, SPLIT  20:20 (9:9)
11.45 sati
24 III. Kolo H3 ORLIĆI, ČAKOVEC H1 KRISTOFOR, RAB 21:25 (12:11)
ČETVRTFINALE
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 18.30 sati
25 četvrt finale 1A IBM, VIROVITICA 1B RUGVICA, DUGO SELO     11:18 (4:11)
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 18.30 sati
26 četvrt finale 1C DARDA, DARDA 1D JELKOVEC, ZAGREB 15:24 (5:12)
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 19.15 sati
27 četvrt finale 1E ANG, KOPRIVNICA 1F FONTANA, BUZET 11:13 (5:8)
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 19.15 sati
28 četvrt finale 1G RADOVAN, TROGIR 1H KRISTOFOR, RAB 17:18 (6:8)

 

POLUFINALE
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 10.00 sati
29 polufinale P25 RUGVICA, DUGO SELO P26 JELKOVEC, ZAGREB 19:20 (7:9)
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 10.00 sati
30 polufinale P27 FONTANA, BUZET P28 KRISTOFOR, RAB 19:10 (6:4)
FINALE
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 12.00 sati
31 3. mjesto G29 RUGVICA, DUGO SELO G30 KRISTOFOR, RAB 22:14 (11:5)
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 12.00 sati
32 finale P29 JELKOVEC, ZAGREB P30 FONTANA, BUZET  14:12 (7:3)

 

DJEČACI  |  DJEVOJČICE (klikni za brži dolazak na mjesto rezultata)

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *