Rezultati UŽIVO – srednje škole KOŠARKA


yPratite rezultate uživo s utakmica KOŠARKE za učenike SREDNJIH škola .

Rezultate ćemo objavljivati nakon poluvremena i na kraju utakmice.

MLADIĆI  |  DJEVOJKE (klikni za brži dolazak na mjesto rezultata)

MLADIĆI
                                     SKUPINA “A”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 8.00 sati
1 I. Kolo A2 III. GIMNAZIJA, ZAGREB A3 BAN, ZAPREŠIĆ 54:31 (32:10)
10.30 sati
2 II. Kolo A1 KAMIK, RIJEKA A2 III. GIMNAZIJA, ZAGREB 32:44 (20:13)
13.00 sati
3 III. Kolo A3 BAN, ZAPREŠIĆ A1 KAMIK, RIJEKA 50:39 (17:22)
                                     SKUPINA “B”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 9.15 sati
4 I. Kolo B2 SENIA, SENJ B3 GIMNAZIJA, VIROVITICA 24:43 (15:23)
11.45 sati
5 II. Kolo B1 ŠPOGI, ZAGREB B2 SENIA, SENJ 76:42 (36:24)
14.15 sati
6 III. Kolo B3 GIMNAZIJA, VIROVITICA B1 ŠPOGI, ZAGREB 27:68 (9:37)
                                     SKUPINA “C”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 8.00 sati
7 I. Kolo C2 BERNARDIN, OGULIN C3 V. NAZOR, ZADAR 40:53 (16:34)
10.30 sati
8 II. Kolo C1 SREDNJOŠKOLAC, PAZIN C2 BERNARDIN, OGULIN 43:28 (17:16)
13.00 sati
9 III. Kolo C3 V. NAZOR, ZADAR C1 SREDNJOŠKOLAC, PAZIN 43:48 (16:22)
                                     SKUPINA “D”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 9.15 sati
10 I. Kolo D2 VIKTORIJA, DUBROVNIK D3 MLADOST, BJELOVAR 48:26 (34:12)
11.45 sati
11 II. Kolo D1 GIMNAZIJALAC, KOPRIVNICA D2 VIKTORIJA, DUBROVNIK 48:44 (26:23)
14.15 sati
12 III. Kolo D3 MLADOST, BJELOVAR D1 GIMNAZIJALAC, KOPRIVNICA 36:48 (9:29)
                                     SKUPINA “E”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport mala dvorana
NR. 8.00 sati
13 I. Kolo E2 SREDNJOŠKOLAC, VARAŽDIN E3 GRADOS, OSIJEK 50:40 (22:20)
10.30 sati
14 II. Kolo E1 EKONOMIST, ŠIBENIK E2 SREDNJOŠKOLAC, VARAŽDIN 57:30 (32:8)
13.00 sati
15 III. Kolo E3 GRADOS, OSIJEK E1 EKONOMIST, ŠIBENIK 55:60(28:32)
                                     SKUPINA “F”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport mala dvorana
NR. 9.15 sati
16 I. Kolo F2 GAJ, KRAPINA F3 KUNE, OSIJEK 42:27 (24:13)
11.45 sati
17 II. Kolo F1 EKONOMIST, ČAKOVEC F2 GAJ, KRAPINA 36:46 (22:21)
14.15 sati
18 III. Kolo F3 KUNE, OSIJEK F1 EKONOMIST, ČAKOVEC 35:48 (15:25)
                                     SKUPINA “G”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 15.00 sati
19 I. Kolo G2 GIMNAZIJA, POŽEGA G3 ELEKTROTEHNIČAR, SPLIT 29:44 (10:32)
16.15 sati
20 II. Kolo G1 TEHNIČAR, SISAK-CAPRAG G2 GIMNAZIJA, POŽEGA 23:33 (14:17)
17.30 sati
21 III. Kolo G3 ELEKTROTEHNIČAR, SPLIT G1 TEHNIČAR, SISAK-CAPRAG 86:17 (53:7)
                                     SKUPINA “H”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 15.00 sati
22 I. Kolo H2 POLET, VINKOVCI H3 DOMAGOJ, MAKARSKA 33:26 (19:12)
16.15 sati
23 II. Kolo H1 GIMNAZIJALAC, SLAVONSKI BROD H2 POLET, VINKOVCI 34:31 (20:12)
17.30 sati
24 III. Kolo H3 DOMAGOJ, MAKARSKA H1 GIMNAZIJALAC, SLAVONSKI BROD 21:35 (9:14)

Obavijest: Zbog prokišnajvanje dvorane Veli Jože utakmice skupine G i H muškog turnira igrati će se u dvorani Intersport ( na dva terena) s početkom u 15.00 sati.

Satnice četvrtfinalnih susreta MLADIĆA igrati će se čim se oslobodi teren. Početak utakmkice biti će dojavljen voditelju ekipe telefonski.

ČETVRTFINALE
DVORANA: Intersport teren 1
NR. od 17.00 sati
25 četvrt finale 1A III. GIMNAZIJA, ZAGREB 1B ŠPOGI, ZAGREB 36:37 (23:21)
DVORANA: Intersport teren 2
NR.  17.00 sati
26 četvrt finale 1C SREDNJOŠKOLAC, PAZIN 1D GIMNAZIJALAC, KOPRIVNICA 47:36 (27:22)
DVORANA: Intersport teren 1
NR.  18.15 sati
27 četvrt finale 1E EKONOMIST, ŠIBENIK 1F GAJ, KRAPINA 56:42 (33:16)
DVORANA: Intersport teren 2
NR.  18.15 sati
28 četvrt finale 1G ELEKTROTEHNIČAR, SPLIT 1H GIMNAZIJALAC, SLAVONSKI BROD 45:35 (28:22)

 

POLUFINALE
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 9.00 sati
29 polufinale P25 ŠPOGI, ZAGREB P26 SREDNJOŠKOLAC, PAZIN 36:49 (15:25)
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 9.00 sati
30 polufinale P27 EKONOMIST, ŠIBENIK P28 ELEKTROTEHNIČAR, SPLIT 32:37 (13:19)
FINALE
DVORANA: Intersport teren 3
NR. 11.15 sati
31 3. mjesto G29 ŠPOGI, ZAGREB G30 EKONOMIST, ŠIBENIK 52:32 (27:19)
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 11.15 sati
32 finale P29 SREDNJOŠKOLAC, PAZIN P30 ELEKTROTEHNIČAR, SPLIT 45:44 (24:19)

 

MLADIĆI  |  DJEVOJKE (klikni za brži dolazak na mjesto rezultata)

DJEVOJKE
                                     SKUPINA “A”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Finida 1
NR. 8.00 sati
1 I. Kolo A2 ŠPOGI, ZAGREB A3 BAN, ZAPREŠIĆ 46:17 (27:7)
9.30 sati
2 II. Kolo A1 KAMENJAK, CRIKVENICA A2 ŠPOGI, ZAGREB 25:42 (17:18)
11.00 sati
3 III. Kolo A3 BAN, ZAPREŠIĆ A1 KAMENJAK, CRIKVENICA 30:47 (13:23)
                                     SKUPINA “B”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Finida 1
NR. 9.15 sati
4 I. Kolo B2 GIMGOS, GOSPIĆ B3 GIMNAZIJA, VIROVITICA 44:14 (25:6)
11.45 sati
5 II. Kolo B1 III. GIMNAZIJA, ZAGREB B2 GIMGOS, GOSPIĆ 52:28

(27:18)

14.15 sati
6 III. Kolo B3 GIMNAZIJA, VIROVITICA B1 III. GIMNAZIJA, ZAGREB 21:57 (7:29)
                                     SKUPINA “C”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Finida 2
NR. 8.00 sati
7 I. Kolo C2 OLIMPIJA 1908, KARLOVAC C3 VIRUSI, ZADAR 32:28 (20:21)
9.30 sati
8 II. Kolo C1 GIMNAZIJALAC, PULA C2 OLIMPIJA 1908, KARLOVAC 39:38 (17:21)
11.00 sati
9 III. Kolo C3 VIRUSI, ZADAR C1 GIMNAZIJALAC, PULA 22:54 (17:16)
                                     SKUPINA “D”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Finida 2
NR. 9.15 sati
10 I. Kolo D2 GIMNAZIJALAC, DUBROVNIK D3 ŠKEBB, BJELOVAR 34:11 (26:5)
11.45 sati
11 II. Kolo D1 GIMNAZIJALAC, KOPRIVNICA D2 GIMNAZIJALAC, DUBROVNIK 48:26 (26:10)
14.15 sati
12 III. Kolo D3 ŠKEBB, BJELOVAR D1 GIMNAZIJALAC, KOPRIVNICA 16:50 (10:23)
                                     SKUPINA “E”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Veli Jože 2
NR. 8.00 sati
13 I. Kolo E2 SREDNJOŠKOLAC, VARAŽDIN E3 GYMNICUS, OSIJEK 29:36 (19:16)
9.30 sati
14 II. Kolo E1 EKONOMIST, ŠIBENIK E2 SREDNJOŠKOLAC, VARAŽDIN 38:18(22:7)
11.00 sati
15 III. Kolo E3 GYMNICUS, OSIJEK E1 EKONOMIST, ŠIBENIK 11:35 (6:22)
                                     SKUPINA “F”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Veli Jože 2
NR. 9.15 sati
16 I. Kolo F2 PREGRADA, PREGRADA F3 MLADOST ’96, ĐAKOVO 17:21 (4:11)
11.45 sati
17 II. Kolo F1 EKONOMIST, ČAKOVEC F2 PREGRADA, PREGRADA 27:7 (14:3)
14.15 sati
18 III. Kolo F3 MLADOST ’96, ĐAKOVO F1 EKONOMIST, ČAKOVEC 20:34 (8:20)
                                     SKUPINA “G”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Veli Jože 3
NR. 8.00 sati
19 I. Kolo G2 GIMNAZIJA, POŽEGA G3 MARKO MARULIĆ, SPLIT 24:54 (15:48)
9.30 sati
20 II. Kolo G1 VIKTOROVAC, SISAK G2 GIMNAZIJA, POŽEGA 44:17(27:5)
11.00 sati
21 III. Kolo G3 MARKO MARULIĆ, SPLIT G1 VIKTOROVAC, SISAK 26:33 (17:14)
                                     SKUPINA “H”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Veli Jože 3
NR. 9.15 sati
22 I. Kolo H2 ŽUGI, ŽUPANJA H3 GIMNAZIJALAC, IMOTSKI 7:52 (2:30)
11.45 sati
23 II. Kolo H1 KLASIČAR, SLAVONSKI BROD H2 ŽUGI, ŽUPANJA 49:11 (32:7)
14.15 sati
24 III. Kolo H3 GIMNAZIJALAC, IMOTSKI H1 KLASIČAR, SLAVONSKI BROD 29:30 (11:15)

 

ČETVRTFINALE
DVORANA: Intersport teren 3
NR. od 18.30 sati
25 četvrt finale 1A ŠPOGI, ZAGREB 1B III. GIMNAZIJA, ZAGREB 22:27 (11:14)
DVORANA: Intersport teren 3
NR. 19.30 sati
26 četvrt finale 1C GIMNAZIJALAC, PULA 1D GIMNAZIJALAC, KOPRIVNICA 26:38 (18:20)
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 19.20 sati
27 četvrt finale 1E EKONOMIST, ŠIBENIK 1F EKONOMIST, ČAKOVEC 40:31 (17:21)
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 19.20 sati
28 četvrt finale 1G VIKTOROVAC, SISAK 1H KLASIČAR, SLAVONSKI BROD 19:44(10:24)

 

POLUFINALE
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 10.15 sati
29 polufinale P25 III. GIMNAZIJA, ZAGREB P26 GIMNAZIJALAC, KOPRIVNICA 46:24 (32:12)
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 10.15 sati
30 polufinale P27 EKONOMIST, ŠIBENIK P28 KLASIČAR, SLAVONSKI BROD 21:32 (12:18)
FINALE
DVORANA: Intersport teren 3
NR. 12.30 sati
31 3. mjesto G29 GIMNAZIJALAC, KOPRIVNICA G30 EKONOMIST, ŠIBENIK 41:47 (18:23)
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 12.30 sati
32 finale P29 III. GIMNAZIJA, ZAGREB P30 KLASIČAR, SLAVONSKI BROD 46:28(20:9)

MLADIĆI  |  DJEVOJKE (klikni za brži dolazak na mjesto rezultata)



				
	

Otvoreno prvenstvo ŠSD-a u streljaštvu


Hrvatski školski sportski savez i Hrvatski streljački savez organizirat će Otvoreno prvenstvo školskih sportskih društava u streljaštvu za školsku godinu 2018./2019.

Natjecanje se organizira samo za OSNOVNE škole.

Otvoreno prvenstvo održat će se 26.5.2019. u Zagrebu (u streljani Doma sportova) s početkom u 9:30 sati.

PRIJAVA

Sve škole će na e-mail adrese dobiti korisničko ime i lozinku za ON LINE prijavu na natjecanje.

Molimo vas da dobro pročitate  Propisnik natjecanja kako bi na vrijeme uspješno prijavili natjecatelje.

Napominjemo nekoliko VAŽNIH detalja:

  1. Natjecanje je EKIPNO. Ekipu ŠSD-a čine 3 (tri) natjecatelja. (Članak 12. Propisnika)
  2. Jedno školsko sportsko društvo može prijaviti ekipu DJEČAKA i ekipu DJEVOJČICA. U ekipi mogu nastupiti SAMO dječaci, odnosno DJEVOJČICE. Djevojčice ne mogu nastupiti u ekipi dječaka i obrnuto. Na e-mail ćete dobiti posebno korisničko ime i lozinku za ekipu dječaka, te posebno korisničko ime i lozinku za ekipu djevojčica. Voditelj ŠSD-a može prijaviti samo ekipu dječaka ili djevojčice. No, ne može prijaviti dvije ekipe istog ŠSD-a.
  3. Pravo nastupa na Otvorenom Državnom prvenstvu školskih sportskih društava osnovnih škola Republike Hrvatske u streljaštvu imaju učenice i učenici osnovnih škola koji su na dan nastupa navršili devet (9) godina starosti (članak st. 7. Zakona o nabavi i posjedovanju oružja građana (NN 94/2018)). (Članak 4., stavak 2 Propisnika)
  4. Krajnji rok za ON-LINE prijavu je 20.5.2019. (Sustav za prijavu će biti otvoren tog dana do 23.99 sati).
  5. web adresa (URL) za prijavu je: https://prijava.skolski-sport.hr/Prijava/Home
  6. Natjecanju mogu pristupiti učenici, članovi školskih sportskih društava koji imaju važeće članske iskaznice izdane od strane HŠSS-a ili važeće, ovjerene i pravilno ispunjene Zahtjeve za izdavanjem iskaznice ne starije od 90 dana. Učenici koji nemaju iskaznicu mogu svoj zahtjev za izdavanje predati Internetom (on-line) na mrežnim stranicama HŠSS-a.
  7. Kada osoba koja je predala zahtjev za izdavanje iskaznice HŠSS-a na e-mail, koji je ostavila prilikom predaje zahtjeva, dobije PDF koji sadrži podatke iz zahtjeva, tek tada će učenik koji je predao zahtjev za iskaznicu BITI U SUSTAVU i voditelj koji vrši on-line prijavu moći će njegovo ime staviti na prijavnu listu.
  8. Dobro pročitajte postupak predaje zahtjeva za izradu iskaznice, kao i dio “često postavljana pitanja” kakao bi uspješno predali zahtjev. Sam postupak je jednostavan ako već imate spremne fotografije na računalu ili pametnom telefonu. NEMOJTE SKENIRATI već postojeće fotografije, osobito ne one male iz osobne iskaznice. Učenike slikajte telefonom.
  9. Pažljivo pročitajte članke 6., 7., 8. i 9. Propisnika koje govore o postupcima prijave i ovjere liječnika i ravnatelja.
  10. Korisnička podrška moguća je ISKLJUČIVO slanjem e-mail poruke na [email protected] U mailu ostavite kontakt telefon da vam se možemo povratno javiti telefonom, ako procijenimo da ćemo problem lakše riješiti telefonskim pozivom. Praksa je pokazala da škole zbog raznih razloga (pun inbox, odlazak maila u spam i sl.) ne dobiju korisničko ime i lozinku, pa slanjem maila žele da im se korisnički podaci dostave.

ORGANIZACIJA

Natjecatelji na Otvoreno prvenstvo dolaze o svom trošku i organizaciji. Natjecanje se održava u Zagrebu, streljana Doma sportova. Parkiralište na dan održavanja (nedjelja) je besplatno. Hrvatski školski sportski savez će osigurati pehare i medalje za osvajače 1., 2. i 3. mjesta u obje konkurencije ( dječaci i djevojčice), te plakete za osvajače naslova Državnog prvaka. Hrvatski streljački savez organizira provedbu natjecanja (streljana, suci, liječnik i sl.)

Rezultati UŽIVO – osnovne škole KOŠARKA


Pratite rezultate uživo s utakmica KOŠARKE za učenike OSNOVNIH škola .

Rezultate ćemo objavljivati nakon poluvremena i na kraju utakmice.

DJEČACI  |  DJEVOJČICE (klikni za brži dolazak na mjesto rezultata)

DJEČACI
                                     SKUPINA “A”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 8.00 sati
1 I. Kolo A2 GAJ, ZAGREB A3 OLIMP, VELIKA MLAKA 51:32 (25:15)
10.30 sati
2 II. Kolo A1 GLAVOČ, CRIKVENICA A2 GAJ, ZAGREB 49:51 (28:24)
13.00 sati
3 III. Kolo A3 OLIMP, VELIKA MLAKA A1 GLAVOČ, CRIKVENICA 50:47 (22:22)
                                     SKUPINA “B”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 9.15 sati
4 I. Kolo B2 OTOČAC, OTOČAC B3 MLADOST, VIROVITICA 21:43 (8:31)
11.45 sati
5 II. Kolo B1 ALOJZIJE STEPINAC, ZAGREB B2 OTOČAC, OTOČAC 101:18 (51:10)
14.15 sati
6 III. Kolo B3 MLADOST, VIROVITICA B1 ALOJZIJE STEPINAC, ZAGREB 18:43 (7:28)
                                     SKUPINA “C”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 8.00 sati
7 I. Kolo C2 REGOČ, OGULIN C3 BRODARICA, ZADAR 35:77 (21:30)
10.30 sati
8 II. Kolo C1 MLADOST, PAZIN C2 REGOČ, OGULIN 41:42 (24:20)
13.00 sati
9 III. Kolo C3 BRODARICA, ZADAR C1 MLADOST, PAZIN 56:46 (33:18)
                                     SKUPINA “D”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 9.15 sati
10 I. Kolo D2 VIDRA, DUBROVNIK D3 MLADOST, BJELOVAR 34:40 (11:17)
11.45 sati
11 II. Kolo D1 PODRAVAC, VIRJE D2 VIDRA, DUBROVNIK 56:27 (28:13)
14.15 sati
12 III. Kolo D3 MLADOST, BJELOVAR D1 PODRAVAC, VIRJE 33:43 (16:15)
                                     SKUPINA “E”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport mala dvorana
NR. 8.00 sati
13 I. Kolo E2 PETA, VARAŽDIN E3 MLADOST, OSIJEK 51:34 (22:22)
10.30 sati
14 II. Kolo E1 TIN, ŠIBENIK E2 PETA, VARAŽDIN 42:31 (24:16)
13.00 sati
15 III. Kolo E3 MLADOST, OSIJEK E1 TIN, ŠIBENIK 29:36 (22:24)
                                     SKUPINA “F”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport mala dvorana
NR. 9.15 sati
16 I. Kolo F2 ZABOK, ZABOK F3 MLADOST, ĐAKOVO 29:49 (8:31)
11.45 sati
17 II. Kolo F1 MLADOST, DONJI KRALJEVEC F2 ZABOK, ZABOK 29:15 (18:9)
14.15 sati
18 III. Kolo F3 MLADOST, ĐAKOVO F1 MLADOST, DONJI KRALJEVEC 38:21 (22:13)
                                     SKUPINA “G”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Veli Jože 1
NR. 8.00 sati
19 I. Kolo G2 SLOGA, POŽEGA G3 MISLAV, PODSTRANA 17:39 (10:19)
10.30 sati
20 II. Kolo G1 I. OSNOVNA ŠKOLA PETRINJA, PETRINJA G2 SLOGA, POŽEGA 35:37 (20:20)
13.00 sati
21 III. Kolo G3 MISLAV, PODSTRANA G1 I. OSNOVNA ŠKOLA PETRINJA, PETRINJA 50:34 (28:18)
                                     SKUPINA “H”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Veli Jože 1
NR. 9.15 sati
22 I. Kolo H2 MITNICA, VUKOVAR H3 MLADOST, SPLIT 21:36 (17:29)
11.45 sati
23 II. Kolo H1 MIHANOVIĆ ’95, SLAVONSKI BROD H2 MITNICA, VUKOVAR 45:38 (32:17)
14.15 sati
24 III. Kolo H3 MLADOST, SPLIT H1 MIHANOVIĆ ’95, SLAVONSKI BROD 45:24 (20:4)

 

ČETVRTFINALE
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 17.00 sati
25 četvrt finale 1A GAJ, ZAGREB 1B ALOJZIJE STEPINAC, ZAGREB 27:41 (16:20)
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 17.00 sati
26 četvrt finale 1C BRODARICA, ZADAR 1D PODRAVAC, VIRJE 79:25 (40:15)
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 18.15 sati
27 četvrt finale 1E TIN, ŠIBENIK 1F MLADOST, ĐAKOVO 50:31 (34:16)
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 18.15 sati
28 četvrt finale 1G MISLAV, PODSTRANA 1H MLADOST, SPLIT 52:29 (24:15)

 

POLUFINALE
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 9.00 sati
29 polufinale P25 ALOJZIJE STEPINAC, ZAGREB P26 BRODARICA, ZADAR 52:47 (22:26)
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 9.00 sati
30 polufinale P27 TIN, ŠIBENIK P28 MISLAV, PODSTRANA  18:34 (7:21)
FINALE
DVORANA: Intersport teren 3
NR. 11.15 sati
31 3. mjesto G29 BRODARICA, ZADAR G30 TIN, ŠIBENIK 46:29 (12:15)
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 11.15 sati
32 finale P29 ALOJZIJE STEPINAC, ZAGREB P30 MISLAV, PODSTRANA 47:63 (25:31)

 

DJEČACI  |  DJEVOJČICE (klikni za brži dolazak na mjesto rezultata)

 DJEVOJČICE
                                     SKUPINA “A”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Finida 1
NR. 8.00 sati
1 I. Kolo A2 LOVRAK, ZAGREB A3 SLAVKO KOLAR, KRAVARSKO 40:17 (24:8)
10.30 sati
2 II. Kolo A1 JADRAN, RIJEKA A2 LOVRAK, ZAGREB 17:24 (13:7)
13.00 sati
3 III. Kolo A3 SLAVKO KOLAR, KRAVARSKO A1 JADRAN, RIJEKA 17:25 (7:8)
                                     SKUPINA “B”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Finida 1
NR. 9.15 sati
4 I. Kolo B2 VELEBIT, GOSPIĆ B3 IBM, VIROVITICA 35:20 (24:9)
11.45 sati
5 II. Kolo B1 KAJZERICA, ZAGREB B2 VELEBIT, GOSPIĆ 46:24 (22:8)
14.15 sati
6 III. Kolo B3 IBM, VIROVITICA B1 KAJZERICA, ZAGREB 14:64 (8:26)
                                     SKUPINA “C”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Finida 2
NR. 8.00 sati
7 I. Kolo C2 GRABRIK, KARLOVAC C3 ŠKABRNJA, ŠKABRNJA 16:32 (9:17)
10.30 sati
8 II. Kolo C1 MLADOST, PAZIN C2 GRABRIK, KARLOVAC 20:16 (10:10)
13.00 sati
9 III. Kolo C3 ŠKABRNJA, ŠKABRNJA C1 MLADOST, PAZIN 32:13 (22:8)
                                     SKUPINA “D”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Finida 2
NR. 9.15 sati
10 I. Kolo D2 GUNDULIĆ, DUBROVNIK D3 PRVA, BJELOVAR 70:10 (40:4)
11.45 sati
11 II. Kolo D1 MLADOST, MOLVE D2 GUNDULIĆ, DUBROVNIK 37:51 (23:23)
14.15 sati
12 III. Kolo D3 PRVA, BJELOVAR D1 MLADOST, MOLVE 14:42 (6:16)
                                     SKUPINA “E”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Veli Jože 3
NR. 8.00 sati
13 I. Kolo E2 BELA IV., VARAŽDIN E3 KREŽMA, OSIJEK 25:40 (8:17)
10.30 sati
14 II. Kolo E1 MLADOST, ŠIBENIK E2 BELA IV., VARAŽDIN 41:10 (18:4)
13.00 sati
15 III. Kolo E3 KREŽMA, OSIJEK E1 MLADOST, ŠIBENIK 29:50 (22:24)
                                     SKUPINA “F”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Veli Jože 3
NR. 9.15 sati
16 I. Kolo F2 ĐURMANEC, ĐURMANEC F3 MLADOST, OSIJEK 9:36 (0:26)
11.45 sati
17 II. Kolo F1 PRVA, ČAKOVEC F2 ĐURMANEC, ĐURMANEC 40:11 (30:4)
14.15 sati
18 III. Kolo F3 MLADOST, OSIJEK F1 PRVA, ČAKOVEC 26:41 (8:23)
                                     SKUPINA “G”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Veli Jože 2
NR.
19 I. Kolo G2 0 G3 ŽNJAN-PAZDIGRAD, SPLIT
20 II. Kolo G1 LOVREK, PETRINJA G2 0
8.00 sati
21 III. Kolo G3 ŽNJAN-PAZDIGRAD, SPLIT G1 LOVREK, PETRINJA 29:22 (15:11)
                                     SKUPINA “H”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Veli Jože 2
NR. 9.15 sati
22 I. Kolo H2 IVAN KOZARAC, ŽUPANJA H3 DUGOPOLJE, DUGOPOLJE 40:38 (15:17)
10.30 sati
23 II. Kolo H1 MIHANOVIĆ ’95, SLAVONSKI BROD H2 IVAN KOZARAC, ŽUPANJA 40:45 (15:21)
11.45 sati
24 III. Kolo H3 DUGOPOLJE, DUGOPOLJE H1 MIHANOVIĆ ’95, SLAVONSKI BROD 21:36 (12:23)

 

ČETVRTFINALE
DVORANA: Intersport teren 3
NR. 18.30 sati
25 četvrt finale 1A LOVRAK, ZAGREB 1B KAJZERICA, ZAGREB 36:49 (13:31)
DVORANA: Intersport teren 3
NR. 19.45 sati
26 četvrt finale 1C ŠKABRNJA, ŠKABRNJA 1D GUNDULIĆ, DUBROVNIK 7:45 (5:23)
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 19.30 sati
27 četvrt finale 1E MLADOST, ŠIBENIK 1F PRVA, ČAKOVEC 37:30 (23:13)
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 19.30 sati
28 četvrt finale 1G ŽNJAN-PAZDIGRAD, SPLIT 1H IVAN KOZARAC, ŽUPANJA 36:27  (24:6)

 

POLUFINALE
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 10.15 sati
29 polufinale P25 KAJZERICA, ZAGREB P26 GUNDULIĆ, DUBROVNIK 49:34 (23:18)
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 10.15 sati
30 polufinale P27 MLADOST, ŠIBENIK P28 ŽNJAN-PAZDIGRAD, SPLIT 17:30 (7:17)
FINALE
DVORANA: Intersport teren 3
NR. 12.30 sati
31 3. mjesto G29 GUNDULIĆ, DUBROVNIK G30 MLADOST, ŠIBENIK 21:29 (4:11)
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 12.30 sati
32 finale P29 KAJZERICA, ZAGREB P30 ŽNJAN-PAZDIGRAD, SPLIT 30:22(10:9)

DJEČACI  |  DJEVOJČICE (klikni za brži dolazak na mjesto rezultata)

Rezultati UŽIVO – srednje škole RUKOMET


Pratite rezultate uživo s utakmica RUKOMETA za učenike SREDNJIH škola .

Rezultate ćemo objavljivati nakon poluvremena i na kraju utakmice.

MLADIĆI  |  DJEVOJKE (klikni za brži dolazak na mjesto rezultata)

MLADIĆI
                                     SKUPINA “A”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 8.00 sati
1 I. Kolo A2 MARUL, SLATINA A3 SOKOL, GAREŠNICA 22:12 (13:6)
9.30 sati
2 II. Kolo A1 NARONA, METKOVIĆ A2 MARUL, SLATINA 14:17 (7:7)
11.00 sati
3 III. Kolo A3 SOKOL, GAREŠNICA A1 NARONA, METKOVIĆ 15:17 (6:8)
                                     SKUPINA “B”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 8.45 sati
4 I. Kolo B2 MEDICINAR, ŠIBENIK B3 ŠANAC, KARLOVAC 9:24 (4:12)
10.15 sati
5 II. Kolo B1 MARTIN, DUGO SELO B2 MEDICINAR, ŠIBENIK 31:3 (15:0)
11.45 sati
6 III. Kolo B3 ŠANAC, KARLOVAC B1 MARTIN, DUGO SELO 11:17 (6:11)
                                     SKUPINA “C”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 8.00 sati
7 I. Kolo C2 JELKOVEC, ZAGREB C3 SOKOL, ZLATAR 19:13 (10:6)
9.30 sati
8 II. Kolo C1 SREDNJOŠKOLAC, NAŠICE C2 JELKOVEC, ZAGREB 16:19 (4:11)
11.00 sati
9 III. Kolo C3 SOKOL, ZLATAR C1 SREDNJOŠKOLAC, NAŠICE 15:24 (8:16)
                                     SKUPINA “D”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 8.45 sati
10 I. Kolo D2 MLADOST ’96, ĐAKOVO D3 ELEKTROTEHNIČAR, NOVA GRADIŠKA 17:16 (9:9)
10.15 sati
11 II. Kolo D1 ŠPOGI, ZAGREB D2 MLADOST ’96, ĐAKOVO 18:12 (10:5)
11.45 sati
12 III. Kolo D3 ELEKTROTEHNIČAR, NOVA GRADIŠKA D1 ŠPOGI, ZAGREB 11:25 (3:11)
                                     SKUPINA “E”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Novigrad
NR. 8.00 sati
13 I. Kolo E2 SENIA, SENJ E3 GIMNAZIJALAC, SISAK 24:16 (12:9)
9.30 sati
14 II. Kolo E1 GIMNAZIJALAC, KOPRIVNICA E2 SENIA, SENJ 13:19 (4:9)
11.00 sati
15 III. Kolo E3 GIMNAZIJALAC, SISAK E1 GIMNAZIJALAC, KOPRIVNICA 16:18 (8:6)
                                     SKUPINA “F”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Novigrad
NR. 8.45 sati
16 I. Kolo F2 DUGA, LABIN F3 MLADOST, VINKOVCI 22:12 (11:9)
10.15 sati
17 II. Kolo F1 DRUGA GIMNAZIJA VARAŽDIN, VARAŽDIN F2 DUGA, LABIN 17:17 (10:8)
11.45 sati
18 III. Kolo F3 MLADOST, VINKOVCI F1 DRUGA GIMNAZIJA VARAŽDIN, VARAŽDIN 8:23 (5:13)
                                     SKUPINA “G”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Kaštelir
NR. 8.00 sati
19 I. Kolo G2 TEHNIČAR, ZADAR G3 GIMNAZIJA, POŽEGA 20:14 (10:8)
9.30 sati
20 II. Kolo G1 HVAR, HVAR G2 TEHNIČAR, ZADAR 13:17 (4:9)
11.00 sati
21 III. Kolo G3 GIMNAZIJA, POŽEGA G1 HVAR, HVAR 3:15 (1:9)
                                     SKUPINA “H”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Kaštelir
NR. 8.45 sati
22 I. Kolo H2 ELEKTROTEHNIČAR, SPLIT H3 GIMNAZIJALAC, ČAKOVEC 17:17 (9:7)
10.15 sati
23 II. Kolo H1 ELEKTRON, RIJEKA H2 ELEKTROTEHNIČAR, SPLIT 19:11 (12:3)
11.45 sati
24 III. Kolo H3 GIMNAZIJALAC, ČAKOVEC H1 ELEKTRON, RIJEKA 18:20 (8:9)

 

ČETVRTFINALE
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 17.00 sati
25 četvrt finale 1A MARUL, SLATINA 1B MARTIN, DUGO SELO 19:13 (8:7)
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 17.00 sati
26 četvrt finale 1C JELKOVEC, ZAGREB 1D ŠPOGI, ZAGREB 13:17 (8:8)
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 17.45 sati
27 četvrt finale 1E SENIA, SENJ 1F DRUGA GIMNAZIJA VARAŽDIN, VARAŽDIN 16:15 (9:7)
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 17.45 sati
28 četvrt finale 1G TEHNIČAR, ZADAR 1H ELEKTRON, RIJEKA 10:18 (6:7)

 

POLUFINALE
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 9.00 sati
29 polufinale P25 MARUL, SLATINA P26 ŠPOGI, ZAGREB 10:15 (5:11)
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 9.00 sati
30 polufinale P27 SENIA, SENJ P28 ELEKTRON, RIJEKA 19:14 (11:8)
FINALE
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 11.00 sati
31 3. mjesto G29 MARUL, SLATINA G30 ELEKTRON, RIJEKA 14:7 (9:4)
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 11.00 sati
32 finale P29 ŠPOGI, ZAGREB P30 SENIA, SENJ 16:15 (7:7)

 

MLADIĆI  |  DJEVOJKE (klikni za brži dolazak na mjesto rezultata)

DJEVOJKE
                                     SKUPINA “A”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Veli Jože
NR. 8.00 sati
1 I. Kolo A2 GIMNAZIJA, VIROVITICA A3 ŠKEBB, BJELOVAR 9:17 (2:9)
9.30 sati
2 II. Kolo A1 PLOČA, PLOČE A2 GIMNAZIJA, VIROVITICA 15:13 (8:8)
11.00 sati
3 III. Kolo A3 ŠKEBB, BJELOVAR A1 PLOČA, PLOČE 13:12 (5:5)
                                     SKUPINA “B”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Veli Jože
NR. 8.45 sati
4 I. Kolo B2 MEDICINAR, ŠIBENIK B3 OLIMPIJA 1908, KARLOVAC 5:13 (1:8)
10.15 sati
5 II. Kolo B1 MLADOST, IVANIĆ-GRAD B2 MEDICINAR, ŠIBENIK 35:5 (17:2)
11.45 sati
6 III. Kolo B3 OLIMPIJA 1908, KARLOVAC B1 MLADOST, IVANIĆ-GRAD 16:24 (11:14)
                                     SKUPINA “C”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Finida
NR. 8.00 sati
7 I. Kolo C2 OSMICA, ZAGREB C3 PREGRADA, PREGRADA 14:8 (8:4)
9.30 sati
8 II. Kolo C1 MLADOST ’96, ĐAKOVO C2 OSMICA, ZAGREB 16:17 (8:10)
11.00 sati
9 III. Kolo C3 PREGRADA, PREGRADA C1 MLADOST ’96, ĐAKOVO 15:26 (7:14)
                                     SKUPINA “D”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Finida
NR. 8.45 sati
10 I. Kolo D2 GYMNICUS, OSIJEK D3 GIMNAZIJALAC, SLAVONSKI BROD 23:16 (10:9)
10.15 sati
11 II. Kolo D1 UM, ZAGREB D2 GYMNICUS, OSIJEK 30:13 (18:7)
11.45 sati
12 III. Kolo D3 GIMNAZIJALAC, SLAVONSKI BROD D1 UM, ZAGREB 16:32 (8:17)
                                     SKUPINA “E”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Veli Jože
NR. 12.30 sati
13 I. Kolo E2 SENIA, SENJ E3 GIMNAZIJALAC, SISAK 7:21 (2:12)
13.30 sati
14 II. Kolo E1 GIMNAZIJALAC, KOPRIVNICA E2 SENIA, SENJ 31:4 (17:1)
14.30 sati
15 III. Kolo E3 GIMNAZIJALAC, SISAK E1 GIMNAZIJALAC, KOPRIVNICA 10:30 (6:17)
                                     SKUPINA “F”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Finida
NR. 12.30 sati
16 I. Kolo F2 DUGA, LABIN F3 OBRTNIK, VINKOVCI 23:12 (11:6)
13.30 sati
17 II. Kolo F1 GOŠK, VARAŽDIN F2 DUGA, LABIN 13:13 (8:6)
14.30 sati
18 III. Kolo F3 OBRTNIK, VINKOVCI F1 GOŠK, VARAŽDIN 6:23 (3:12)
                                     SKUPINA “G”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 12.30 sati
19 I. Kolo G2 BROKERI, ZADAR G3 PAKRAC, PAKRAC 15:9 (7:4)
13.30 sati
20 II. Kolo G1 DOMAGOJ, MAKARSKA G2 BROKERI, ZADAR 17:7 (10:4)
14.30 sati
21 III. Kolo G3 PAKRAC, PAKRAC G1 DOMAGOJ, MAKARSKA 10:22 (4:14)
                                     SKUPINA “H”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 12.30 sati
22 I. Kolo H2 AZINUS, SPLIT H3 SVJETLOST, ČAKOVEC 20:14 (9:8)
13.30 sati
23 II. Kolo H1 KAMENJAK, CRIKVENICA H2 AZINUS, SPLIT 12:11 (5:5)
14.30 sati
24 III. Kolo H3 SVJETLOST, ČAKOVEC H1 KAMENJAK, CRIKVENICA 13:17 (5:9)
ČETVRTFINALE
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 18.30 sati
25 četvrt finale 1A ŠKEBB, BJELOVAR 1B MLADOST, IVANIĆ-GRAD 20:21 (8:7)
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 18.30 sati
26 četvrt finale 1C MLADOST ’96, ĐAKOVO 1D UM, ZAGREB 20:22 (11:13)
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 19.15 sati
27 četvrt finale 1E GIMNAZIJALAC, KOPRIVNICA 1F GOŠK, VARAŽDIN 26:17 (11:7)
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 19.15 sati
28 četvrt finale 1G DOMAGOJ, MAKARSKA 1H KAMENJAK, CRIKVENICA 15:21 (8:9)

 

POLUFINALE
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 10.00 sati
29 polufinale P25 MLADOST, IVANIĆ-GRAD P26 UM, ZAGREB 16:9 (6:5)
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 10.00 sati
30 polufinale P27 GIMNAZIJALAC, KOPRIVNICA P28 KAMENJAK, CRIKVENICA 21:8 (9:4)
FINALE
DVORANA: Intersport teren 2
NR. 12.00 sati
31 3. mjesto G29 UM, ZAGREB G30 KAMENJAK, CRIKVENICA 16:12 (8:5)
DVORANA: Intersport teren 1
NR. 12.00 sati
32 finale P29 MLADOST, IVANIĆ-GRAD P30 GIMNAZIJALAC, KOPRIVNICA 15:22 (7:11)

 

MLADIĆI  |  DJEVOJKE (klikni za brži dolazak na mjesto rezultata)

Otvorena izložba Olimpijski plakat


Hrvatski školski sportski savez (HŠSS), u suradnji s Hrvatskom olimpijskom akademijom (HOA) provodi već osmu godinu natječaj pod nazivom Školski sport i olimpijski pokret. Tema ovogodišnjeg natječaja bila je  Olimpijski plakat, a učenici su trebali zamisliti da se olimpijske igre održavaju u njihovom gradu ili gradu u blizini stanovanja te izraditi plakat tih olimpijskih igara. Na natječaj se ove godine javilo 75 školskih sportskih društava osnovnih i srednjih škola Republike Hrvatske koje su poslale ukupno 119 učeničkih radova. Ocjenjivački sud izrazio je zadovoljstvo količinom i kvalitetom pristiglih radova, te je na sjednici održanoj 23. travnja u prostorijama Hrvatskog olimpijskog odbora, odlučio o pobjednicima natječaja.

Pogledajte tko je pobijedio.

Pobjednički radovi i po desetak najboljih radova u obje konkurencije izloženo je u foajeu hotela Delfin u Zelenoj Lagunu (Poreč) u sklopu Državnih prvensatva školskih sportskih društava koja se od 28. travnja pa sve do 10. svibnja održavaju u Poreču.

Izložbu je otvorio predsjednik Hrvatskog školskog sportskog saveza u pratnji Ane Popovčić ispred Hrvatske olimpijske akademije. U svom obraćanju predsjednik Perković je naglasio dobru suradnju s HOA i najavio izlaganje istog postava izložbe u Hotel Medenu u Segetu Donjem (Trogir). Hotel Medena biti će mjesto okupljanja 400 tinjak srednjoškolaca iz 32 zemlje svijeta sudionika Svjetskog školskog atletskog prvenstva koje će se održati u Splitu od 13. do 19. svibnja. Biti će to sjajana prilika, naglasio je Perković, da se radovi s temom Olimpijskog plakata predstave tako širokoj publici.

Gospođa Ana Popovčić istaknula je odličan, štoviše izvanserijski odaziv učenika. Na natječaj je dospjelo 120 radova u različitim tehnikama. Gospođa Popovčić još je jednom zahvalila svima koji su poslali svoje radove i pozvala sve da s takvim zanosom sudjeluju i u sljedećem natječaju HŠSS i HOA.