Rezultati UŽIVO odbojka srednje škole


Pratite rezultate uživo s uakmica srednjoškolaca.

MLADIĆI  |  DJEVOJKE (klikni za brži dolazak na mjesto rezultata)

MLADIĆI
                                     SKUPINA “A”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Dvorana Veli Jože – 1
NR. 8.00
1 I. Kolo A2 GIMNAZIJALAC, ŠIBENIK A3 STRUKOVNA, VIROVITICA 2:0 (25:14, 25:23)
10.30
2 II. Kolo A1 GIMNAZIJALAC, SISAK A2 GIMNAZIJALAC, ŠIBENIK 2:0 (25:17, 25:18 )
13.00
3 III. Kolo A3 STRUKOVNA, VIROVITICA A1 GIMNAZIJALAC, SISAK 0:2 (12:25, 17:25)
                                     SKUPINA “B”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Dvorana Veli Jože – 1
NR. 9.15
4 I. Kolo B2 GIMNAZIJALAC, KOPRIVNICA B3 GIMNAZIJA, POŽEGA 1:2 (25:22, 16:25, 14:16)
11.45
5 II. Kolo B1 VIRUSI, ZADAR B2 GIMNAZIJALAC, KOPRIVNICA 2:0 (25:16, 25:18 )
14.15
6 III. Kolo B3 GIMNAZIJA, POŽEGA B1 VIRUSI, ZADAR 0:2 (16:25, 13:25 )
                                     SKUPINA “C”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport veliki teren 1
NR. 8.00
7 I. Kolo C2 NAŠICE, NAŠICE C3 GAM, RIJEKA 1:2 (25:18, 29:31, 12:15 )
10.30
8 II. Kolo C1 ŠPOGI, ZAGREB C2 NAŠICE, NAŠICE 2:0 (25:13, 25:9 )
13.00
9 III. Kolo C3 GAM, RIJEKA C1 ŠPOGI, ZAGREB 0:2 (6:25,  12:25)
                                     SKUPINA “D”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport veliki teren 1
NR. 9.15
10 I. Kolo D2 OSMICA, ZAGREB D3 KONJŠČINA, KONJŠČINA 2:0 (25:20, 25:13)
11.45
11 II. Kolo D1 PRIMAG, OSIJEK D2 OSMICA, ZAGREB 0:2 (11:25, 14:25 )
14.15
12 III. Kolo D3 KONJŠČINA, KONJŠČINA D1 PRIMAG, OSIJEK 0:2 (12:25, 15:25)
                                     SKUPINA “E”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport veliki teren 2
NR. 8.00
13 I. Kolo E2 STRUKOVNA ŠKOLA, GOSPIĆ E3 OBRTNIK, OGULIN 2:0 (27:25, 25:16)
10.30
14 II. Kolo E1 SVJETLOST, ČAKOVEC E2 STRUKOVNA ŠKOLA, GOSPIĆ 1:2 (14:25, 25:22, 14:16)
13.00
15 III. Kolo E3 OBRTNIK, OGULIN E1 SVJETLOST, ČAKOVEC 1:2 (25:19, 28:30, 10:15)
                                     SKUPINA “F”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport veliki teren 2
NR. 9.15
16 I. Kolo F2 TEHNIČAR, DARUVAR F3 MLADOST, VINKOVCI 1:2 (25:17, 18:25,12:15)
11.45
17 II. Kolo F1 MLADOST, ROVINJ F2 TEHNIČAR, DARUVAR 2:0 (25:10, 25:15)
14.15
18 III. Kolo F3 MLADOST, VINKOVCI F1 MLADOST, ROVINJ 0:2 (9:25, 9:25)
                                     SKUPINA “G”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport mala dvorana
NR. 8.00
19 I. Kolo G2 TEHNIČAR, SLAVONSKI BROD G3 POMORAC (D), DUBROVNIK 2:0 (25:10, 25:23)
10.30
20 II. Kolo G1 MERKUR, SPLIT G2 TEHNIČAR, SLAVONSKI BROD 2:0 (25:14, 25:0)
13.00
21 III. Kolo G3 POMORAC (D), DUBROVNIK G1 MERKUR, SPLIT 0:2 (10:25, 17:25 )
                                     SKUPINA “H”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport mala dvorana
NR. 9.15
22 I. Kolo H2 POMORAC (S), SPLIT H3 ZRAKOPLOVAC, VELIKA GORICA 2:1 (25:22, 22:25, 15:11)
11.45
23 II. Kolo H1 SREDNJOŠKOLAC, VARAŽDIN H2 POMORAC (S), SPLIT 0:2 (20:25, 12:25)
14.15
24 III. Kolo H3 ZRAKOPLOVAC, VELIKA GORICA H1 SREDNJOŠKOLAC, VARAŽDIN 2:0 (25:16, 25:13)

 

ČETVRTFINALE
DVORANA: Intersport  1
NR. 17.00
25 četvrt finale 1A GIMNAZIJALAC, SISAK 1B VIRUSI, ZADAR 00000
DVORANA: Intersport  2
NR. 17.00
26 četvrt finale 1C ŠPOGI, ZAGREB 1D OSMICA, ZAGREB
DVORANA: Intersport  1
NR. 18.15
27 četvrt finale 1E STRUKOVNA ŠKOLA, GOSPIĆ 1F MLADOST, ROVINJ
DVORANA: Intersport  2
NR. 18.15
28 četvrt finale 1G MERKUR, SPLIT 1H POMORAC (S), SPLIT

 

MLADIĆI  |  DJEVOJKE (klikni za brži dolazak na mjesto rezultata)

DJEVOJKE

DJEVOJKE
                                     SKUPINA “A”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Dvorana Veli Jože – 2
NR. 8.00
1 I. Kolo A2 MEDICINAR, ŠIBENIK A3 MARUL, SLATINA 2:0 (25:18, 25:11)
10.30
2 II. Kolo A1 GIMNAZIJALAC, SISAK A2 MEDICINAR, ŠIBENIK 2:1 (23:25, 25:16, 15:7)
13.00
3 III. Kolo A3 MARUL, SLATINA A1 GIMNAZIJALAC, SISAK 0:2 (16:25, 14:25)
                                     SKUPINA “B”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Dvorana Veli Jože – 2
NR. 9.15
4 I. Kolo B2 GIMNAZIJA KRIŽEVCI, KRIŽEVCI B3 GIMNAZIJA, POŽEGA 0:2 (9:25, 14:25)
11.45
5 II. Kolo B1 MIOC, ZADAR B2 GIMNAZIJA KRIŽEVCI, KRIŽEVCI  2:0 (25:13, 25:10)
14.15
6 III. Kolo B3 GIMNAZIJA, POŽEGA B1 MIOC, ZADAR  1:2 (25:21, 16:25, 13:15)
                                     SKUPINA “C”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Dvorana Veli Jože – 3
NR. 8.00
7 I. Kolo C2 GYMNICUS, OSIJEK C3 GIMNAZIJALAC SUŠAK, RIJEKA 0:2   (15:25, 9:25)
10.30
8 II. Kolo C1 ŠPOGI, ZAGREB C2 GYMNICUS, OSIJEK 2:0 (25:9, 25:11)
13.00
9 III. Kolo C3 GIMNAZIJALAC SUŠAK, RIJEKA C1 ŠPOGI, ZAGREB 0:2 (20:25, 14:25)
                                     SKUPINA “D”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Dvorana Veli Jože – 3
NR. 9.15
10 I. Kolo D2 SPIN, ZAGREB D3 PREGRADA, PREGRADA 2:0 (25:8, 25:7)
11.45
11 II. Kolo D1 MEDICINAR, OSIJEK D2 SPIN, ZAGREB 2:1  (19:25, 25:20, 15:10)
14.15
12 III. Kolo D3 PREGRADA, PREGRADA D1 MEDICINAR, OSIJEK 0:2 (6:25, 11:25)
                                     SKUPINA “E”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Dvorana Finida 1
NR. 8.00
13 I. Kolo E2 GACKI SOKOLI, OTOČAC E3 OLIMPIJA 1908, KARLOVAC 0:2  (9:25, 13:25)
10.30
14 II. Kolo E1 EKONOMIST, ČAKOVEC E2 GACKI SOKOLI, OTOČAC 2:0 (25:13, 25:9)
13.00
15 III. Kolo E3 OLIMPIJA 1908, KARLOVAC E1 EKONOMIST, ČAKOVEC 2:0 (25:14, 25:9)
                                     SKUPINA “F”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Dvorana Finida 1
NR. 9.15
16 I. Kolo F2 SOKOLI, ČAZMA F3 POLET, VINKOVCI 0:2  (17:25, 12:25)
11.45
17 II. Kolo F1 MATE BALOTA, POREČ F2 SOKOLI, ČAZMA 2:0 (25:12, 25:14)
14.15
18 III. Kolo F3 POLET, VINKOVCI F1 MATE BALOTA, POREČ 0:2 (21:25, 14:25)
                                     SKUPINA “G”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Dvorana Finida 2
NR. 8.00
19 I. Kolo G2 GIMNAZIJALAC, SLAVONSKI BROD G3 GIMNAZIJALAC, DUBROVNIK 0:2 (22:25, 11:25)
10.30
20 II. Kolo G1 GIMEKO, TROGIR G2 GIMNAZIJALAC, SLAVONSKI BROD 2:0 (25:19, 25:11)
13.00
21 III. Kolo G3 GIMNAZIJALAC, DUBROVNIK G1 GIMEKO, TROGIR 0:2 (23:25, 22:25)
                                     SKUPINA “H”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Dvorana Finida 2
NR. 9.15
22 I. Kolo H2 DOMAGOJ, MAKARSKA H3 SOKOL, VRBOVEC 2:0 (25:13, 25:13)
11.45
23 II. Kolo H1 DRUGA GIMNAZIJA VŽ, VARAŽDIN H2 DOMAGOJ, MAKARSKA 1:2 (25:21, 23:25, 10:15)
14.15
24 III. Kolo H3 SOKOL, VRBOVEC H1 DRUGA GIMNAZIJA VŽ, VARAŽDIN 0:2 (20:25, 19:25)
ČETVRTFINALE
DVORANA: Intersport  mala dvorana 1
NR. 17.00
25 četvrt finale 1A GIMNAZIJALAC, SISAK 1B MIOC, ZADAR
DVORANA: Intersport  mala dvorana 2
NR. 17.00
26 četvrt finale 1C ŠPOGI, ZAGREB 1D MEDICINAR, OSIJEK
DVORANA: Intersport  mala dvorana 1
NR. 18.15
27 četvrt finale 1E OLIMPIJA 1908, KARLOVAC 1F MATE BALOTA, POREČ
DVORANA: Intersport  mala dvorana 2
NR. 18.15
28 četvrt finale 1G GIMEKO, TROGIR 1H DOMAGOJ, MAKARSKA
ČETVRTFINALE
DVORANA: Intersport  3
NR. 17.00
25 četvrt finale 1A IME ŠSD, GRAD 1B ME ŠSD, GRAD 00000000
DVORANA: Intersport  3
NR. 18.15
26 četvrt finale 1C 1D
DVORANA: Intersport  1
NR. 19.30
27 četvrt finale 1E 1F
DVORANA: Intersport  2
NR. 19.30
28 četvrt finale 1G 1H

MLADIĆI  |  DJEVOJKE (klikni za brži dolazak na mjesto rezultata)

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *