Rezultati UŽIVO odbojka


Rezultati polufinalnih i finalnih utakmica državnog prvenstva školskih sportskih društava odbojcu za dječake i djevojčice

Poreč, dvorana Intersport, Zelena laguna

DJEČACI

POLUFINALE
DVORANA: Intersport  1
NR. 9.00
29 polufinale P25 METERIZE, ŠIBENIK P26 VIDRA, ZAGREB 0:2 (12:25 12:25)
DVORANA: Intersport  2
NR. 9.00
30 polufinale P27 POLET, DARUVAR P28 OSTROŽIĆI, KAŠTEL LUKŠIĆ 2:1 (25:21 11:25 15:12)
FINALE
DVORANA: Intersport  3
NR. 11.00
31 3. mjesto G29 METERIZE, ŠIBENIK G30 OSTROŽIĆI, KAŠTEL LUKŠIĆ 2:0 (25:22 25:13)
DVORANA: Intersport  1
NR. 11.30
32 finale P29 VIDRA, ZAGREB P30 POLET, DARUVAR 2:0 ( 25:16 25:13)

PDF icon REZULTATI PRVOG DANA- DJEČACI

KONAČNI POREDAK
POR ŠSD NAZIV ŠKOLE MJESTO
1 VIDRA OSNOVNA ŠKOLA MARINA DRŽIĆA ZAGREB
2 POLET OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA DARUVAR
3 OSTROŽIĆI OSNOVNA ŠKOLA OSTROG KAŠTEL LUKŠIĆ
4 METERIZE OSNOVNA ŠKOLA METERIZE ŠIBENIK
5 SOKOL OSNOVNA ŠKOLA DR. VINKA ŽGANCA VRATIŠINEC VRATIŠINEC
5 ISKRA I. OSNOVNA ŠKOLA VRBOVEC VRBOVEC
5 RETFALA OSNOVNA ŠKOLA RETFALA OSIJEK
5 SMILJEVAC OSNOVNA ŠKOLA SMILJEVAC ZADAR
9 FERENŠČICA OSNOVNA ŠKOLA AUGUSTA CESARCA ZAGREB
9 MLADOST OSNOVNA ŠKOLA BANOVA JARUGA BANOVA JARUGA
9 ČAVLE OSNOVNA ŠKOLA ČAVLE ČAVLE
9 POVRATAK OSNOVNA ŠKOLA DR. FRANJE TUĐMANA LIČKI OSIK LIČKI OSIK
9 DRNJE OSNOVNA ŠKOLA FRAN KONCELAK DRNJE DRNJE
9 PLAVI SOKOL OSNOVNA ŠKOLA HUGO BADALIĆ SLAVONSKI BROD
9 GORAN OSNOVNA ŠKOLA “IVAN GORAN KOVAČIĆ” DUGA RESA
9 JUNIOR OSNOVNA ŠKOLA JOSIPA KOZARCA SLATINA
9 SLOGA OSNOVNA ŠKOLA JULIJA KEMPFA POŽEGA
9 JOVALIJA OSNOVNA ŠKOLA MATIJE PETRA KATANČIĆA VALPOVO
9 MEJAŠI OSNOVNA ŠKOLA MEJAŠI SPLIT
9 OMBLA OSNOVNA ŠKOLA MOKOŠICA, DUBROVNIK MOKOŠICA
9 BREST OSNOVNA ŠKOLA STJEPANA RADIĆA BRESTOVEC OREHOVIČKI BRESTOVEC OREHOVIČKI
9 VAL OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA – SCUOLA ELEMENTARE “VLADIMIR NAZOR” ROVINJ
9 MLADOST NUŠTAR OSNOVNA ŠKOLA ZRINSKIH NUŠTAR NUŠTAR
9 PETA V. OSNOVNA ŠKOLA VARAŽDIN VARAŽDIN

DJEVOJČICE

POLUFINALE
DVORANA: Intersport  1
NR. 10.15
29 polufinale P25 METERIZE, ŠIBENIK P26 TINKA, OSIJEK 0:2 (20:25 17:25)
DVORANA: Intersport  2
NR. 10.15
30 polufinale P27 VERUDA, PULA P28 IKS, IVANEC 2:1 (21:25 25:13 15:3)
FINALE
DVORANA: Intersport  3
NR. 12.15
31 3. mjesto G29 METERIZE, ŠIBENIK G30 IKS, IVANEC 0:2 (23:25 12:25)
DVORANA: Intersport  1
NR. 13.00
32 finale P29 TINKA, OSIJEK P30 VERUDA, PULA 2:1 (25:23 20:25 15:10)

PDF icon REZULTATI PRVOG DANA – DJEVOJČICE

KONAČNI POREDAK
POR ŠSD NAZIV ŠKOLE MJESTO
1 TINKA OSNOVNA ŠKOLA TIN UJEVIĆ OSIJEK
2 VERUDA OSNOVNA ŠKOLA VERUDA PULA PULA
3 IKS OSNOVNA ŠKOLA IVANA KUKULJEVIĆA SAKCINSKOG IVANEC
4 METERIZE OSNOVNA ŠKOLA METERIZE ŠIBENIK
5 GRABRIK OSNOVNA ŠKOLA GRABRIK KARLOVAC
5 DESETICA OSNOVNA ŠKOLA MIROSLAVA KRLEŽE ČEPIN
5 OSTROŽIĆI OSNOVNA ŠKOLA OSTROG KAŠTEL LUKŠIĆ
5 BILI BRIG OSNOVNA ŠKOLA ZADARSKI OTOCI – ZADAR ZADAR
9 VIHOR II. OSNOVNA ŠKOLA BJELOVAR BJELOVAR
9 ČAK II. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC ČAKOVEC
9 ZVIRIĆ OSNOVNA ŠKOLA “MILAN BROZOVIĆ” KASTAV
9 ALOJZIJE STEPINAC OSNOVNA ŠKOLA ALOJZIJA STEPINCA ZAGREB
9 SLOGA OSNOVNA ŠKOLA BOROVO BOROVO
9 SOKOL OSNOVNA ŠKOLA DOBRIŠA CESARIĆ POŽEGA
9 PLJEŠIVICA OSNOVNA ŠKOLA DR. FRANJE TUĐMANA KORENICA
9 ĐURO PILAR OSNOVNA ŠKOLA ĐURO PILAR SLAVONSKI BROD
9 GLINA OSNOVNA ŠKOLA GLINA GLINA
9 KUMROVEC OSNOVNA ŠKOLA JOSIPA BROZA KUMROVEC
9 JUNIOR OSNOVNA ŠKOLA JOSIPA KOZARCA SLATINA
9 PETKA OSNOVNA ŠKOLA LAPAD DUBROVNIK
9 GORICA OSNOVNA ŠKOLA NIKOLE HRIBARA VELIKA GORICA
9 MUFLON OSNOVNA ŠKOLA STJEPANA IVIČEVIĆA MAKARSKA
9 ŽUBOR OSNOVNA ŠKOLA VJENCESLAVA NOVAKA ZAGREB
9 PLAMEN OSNOVNA ŠKOLA “VLADIMIR NAZOR” KRIŽEVCI KRIŽEVCI

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *