Raspored prijevoza za sudionike Svjetskog prvenstva


Organiziran je prijevoz za Svjetsko školsko odbojkaško prvenstvo za učenike mlađe od 15 godina koje se održava u Poreču od 30.3. do 6.4. 2019. godine.

Ptredstavnici Hrvatske na natjecanju biti će pobjednici netom završenog prvenstva školskih sportskih društava.

Tako će u konkurenciji djevojčica nastupiti članovi ŠSD-a Tinka Osnovne škole Tina Ujevića iz Osijeka, a kod dječaka biti će to članovi ŠSD-a Vidra Osnovne škole Marina Držića i Zagreba.

Zajedno s natjecateljima doputovati će i učenici Škole za medicinske sestre Vinogradska iz Zagreba i brojna skupina volontera.

Pogledajte raspored prijevoza:

PDF icon RASPORED PRIJEVOZA- 30.3.2019.

ORGANIZACIJA MEDICINSKE SLUŽBE


U organizaciju Svjetskog školskog odbojkaškog prvenstva biti će uključena srednja škole iz Zagreba. U aktivnosti vezane uz natjecanje biti će uključeni učenici: Škole za medicinske sestre Vinogradska, Zagreb i to kroz Pilot-projekt „ Medicinari u školskom sportu“. Na Svjetskom školskom odbojkaškom prvenstvu sudjelovat će najbolji nagrađeni učenici Škole.

Read more…

Ždrijeb skupina za svjetsko prvenstvo


Ždrijeb skupina na prvom Svjetskom obojkaškom prvenstvu za učenike ispod 15 godina održati će se 29.3.2019. u dvorani Intersport u Poreču s početkom u 10 sati

Prijenos možete pratiti uživo.

Rezultati ždrijeba

DJEČACI

Hrvatski će na prvenstvu predstavljati pobjednici ovogodišnjeg državnog prvenstva školsko sportsko društvo Vidra OŠ Marina Držića iz Zagreba.

DEVOJČICE

Školsko sportsko društvo Tinka Osnovne škole Tina Ujevića iz Osijeka predstavljati će Hrvatsku u konkurenciji djevojčica. I ekipa iz Osijeka također je osvajač naslova državnog prvaka na natjecanju koje je održano u Poreču od 27. do 29.3. ove godine.

 

 

 

 

 

 

 

Rezultati UŽIVO odbojka srednje škole


Pratite rezultate uživo s uakmica srednjoškolaca.

MLADIĆI  |  DJEVOJKE (klikni za brži dolazak na mjesto rezultata)

MLADIĆI
                                     SKUPINA “A”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Dvorana Veli Jože – 1
NR. 8.00
1 I. Kolo A2 GIMNAZIJALAC, ŠIBENIK A3 STRUKOVNA, VIROVITICA 2:0 (25:14, 25:23)
10.30
2 II. Kolo A1 GIMNAZIJALAC, SISAK A2 GIMNAZIJALAC, ŠIBENIK 2:0 (25:17, 25:18 )
13.00
3 III. Kolo A3 STRUKOVNA, VIROVITICA A1 GIMNAZIJALAC, SISAK 0:2 (12:25, 17:25)
                                     SKUPINA “B”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Dvorana Veli Jože – 1
NR. 9.15
4 I. Kolo B2 GIMNAZIJALAC, KOPRIVNICA B3 GIMNAZIJA, POŽEGA 1:2 (25:22, 16:25, 14:16)
11.45
5 II. Kolo B1 VIRUSI, ZADAR B2 GIMNAZIJALAC, KOPRIVNICA 2:0 (25:16, 25:18 )
14.15
6 III. Kolo B3 GIMNAZIJA, POŽEGA B1 VIRUSI, ZADAR 0:2 (16:25, 13:25 )
                                     SKUPINA “C”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport veliki teren 1
NR. 8.00
7 I. Kolo C2 NAŠICE, NAŠICE C3 GAM, RIJEKA 1:2 (25:18, 29:31, 12:15 )
10.30
8 II. Kolo C1 ŠPOGI, ZAGREB C2 NAŠICE, NAŠICE 2:0 (25:13, 25:9 )
13.00
9 III. Kolo C3 GAM, RIJEKA C1 ŠPOGI, ZAGREB 0:2 (6:25,  12:25)
                                     SKUPINA “D”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport veliki teren 1
NR. 9.15
10 I. Kolo D2 OSMICA, ZAGREB D3 KONJŠČINA, KONJŠČINA 2:0 (25:20, 25:13)
11.45
11 II. Kolo D1 PRIMAG, OSIJEK D2 OSMICA, ZAGREB 0:2 (11:25, 14:25 )
14.15
12 III. Kolo D3 KONJŠČINA, KONJŠČINA D1 PRIMAG, OSIJEK 0:2 (12:25, 15:25)
                                     SKUPINA “E”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport veliki teren 2
NR. 8.00
13 I. Kolo E2 STRUKOVNA ŠKOLA, GOSPIĆ E3 OBRTNIK, OGULIN 2:0 (27:25, 25:16)
10.30
14 II. Kolo E1 SVJETLOST, ČAKOVEC E2 STRUKOVNA ŠKOLA, GOSPIĆ 1:2 (14:25, 25:22, 14:16)
13.00
15 III. Kolo E3 OBRTNIK, OGULIN E1 SVJETLOST, ČAKOVEC 1:2 (25:19, 28:30, 10:15)
                                     SKUPINA “F”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport veliki teren 2
NR. 9.15
16 I. Kolo F2 TEHNIČAR, DARUVAR F3 MLADOST, VINKOVCI 1:2 (25:17, 18:25,12:15)
11.45
17 II. Kolo F1 MLADOST, ROVINJ F2 TEHNIČAR, DARUVAR 2:0 (25:10, 25:15)
14.15
18 III. Kolo F3 MLADOST, VINKOVCI F1 MLADOST, ROVINJ 0:2 (9:25, 9:25)
                                     SKUPINA “G”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport mala dvorana
NR. 8.00
19 I. Kolo G2 TEHNIČAR, SLAVONSKI BROD G3 POMORAC (D), DUBROVNIK 2:0 (25:10, 25:23)
10.30
20 II. Kolo G1 MERKUR, SPLIT G2 TEHNIČAR, SLAVONSKI BROD 2:0 (25:14, 25:0)
13.00
21 III. Kolo G3 POMORAC (D), DUBROVNIK G1 MERKUR, SPLIT 0:2 (10:25, 17:25 )
                                     SKUPINA “H”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Intersport mala dvorana
NR. 9.15
22 I. Kolo H2 POMORAC (S), SPLIT H3 ZRAKOPLOVAC, VELIKA GORICA 2:1 (25:22, 22:25, 15:11)
11.45
23 II. Kolo H1 SREDNJOŠKOLAC, VARAŽDIN H2 POMORAC (S), SPLIT 0:2 (20:25, 12:25)
14.15
24 III. Kolo H3 ZRAKOPLOVAC, VELIKA GORICA H1 SREDNJOŠKOLAC, VARAŽDIN 2:0 (25:16, 25:13)

 

ČETVRTFINALE
DVORANA: Intersport  1
NR. 17.00
25 četvrt finale 1A GIMNAZIJALAC, SISAK 1B VIRUSI, ZADAR 00000
DVORANA: Intersport  2
NR. 17.00
26 četvrt finale 1C ŠPOGI, ZAGREB 1D OSMICA, ZAGREB
DVORANA: Intersport  1
NR. 18.15
27 četvrt finale 1E STRUKOVNA ŠKOLA, GOSPIĆ 1F MLADOST, ROVINJ
DVORANA: Intersport  2
NR. 18.15
28 četvrt finale 1G MERKUR, SPLIT 1H POMORAC (S), SPLIT

 

MLADIĆI  |  DJEVOJKE (klikni za brži dolazak na mjesto rezultata)

DJEVOJKE

DJEVOJKE
                                     SKUPINA “A”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Dvorana Veli Jože – 2
NR. 8.00
1 I. Kolo A2 MEDICINAR, ŠIBENIK A3 MARUL, SLATINA 2:0 (25:18, 25:11)
10.30
2 II. Kolo A1 GIMNAZIJALAC, SISAK A2 MEDICINAR, ŠIBENIK 2:1 (23:25, 25:16, 15:7)
13.00
3 III. Kolo A3 MARUL, SLATINA A1 GIMNAZIJALAC, SISAK 0:2 (16:25, 14:25)
                                     SKUPINA “B”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Dvorana Veli Jože – 2
NR. 9.15
4 I. Kolo B2 GIMNAZIJA KRIŽEVCI, KRIŽEVCI B3 GIMNAZIJA, POŽEGA 0:2 (9:25, 14:25)
11.45
5 II. Kolo B1 MIOC, ZADAR B2 GIMNAZIJA KRIŽEVCI, KRIŽEVCI  2:0 (25:13, 25:10)
14.15
6 III. Kolo B3 GIMNAZIJA, POŽEGA B1 MIOC, ZADAR  1:2 (25:21, 16:25, 13:15)
                                     SKUPINA “C”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Dvorana Veli Jože – 3
NR. 8.00
7 I. Kolo C2 GYMNICUS, OSIJEK C3 GIMNAZIJALAC SUŠAK, RIJEKA 0:2   (15:25, 9:25)
10.30
8 II. Kolo C1 ŠPOGI, ZAGREB C2 GYMNICUS, OSIJEK 2:0 (25:9, 25:11)
13.00
9 III. Kolo C3 GIMNAZIJALAC SUŠAK, RIJEKA C1 ŠPOGI, ZAGREB 0:2 (20:25, 14:25)
                                     SKUPINA “D”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Dvorana Veli Jože – 3
NR. 9.15
10 I. Kolo D2 SPIN, ZAGREB D3 PREGRADA, PREGRADA 2:0 (25:8, 25:7)
11.45
11 II. Kolo D1 MEDICINAR, OSIJEK D2 SPIN, ZAGREB 2:1  (19:25, 25:20, 15:10)
14.15
12 III. Kolo D3 PREGRADA, PREGRADA D1 MEDICINAR, OSIJEK 0:2 (6:25, 11:25)
                                     SKUPINA “E”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Dvorana Finida 1
NR. 8.00
13 I. Kolo E2 GACKI SOKOLI, OTOČAC E3 OLIMPIJA 1908, KARLOVAC 0:2  (9:25, 13:25)
10.30
14 II. Kolo E1 EKONOMIST, ČAKOVEC E2 GACKI SOKOLI, OTOČAC 2:0 (25:13, 25:9)
13.00
15 III. Kolo E3 OLIMPIJA 1908, KARLOVAC E1 EKONOMIST, ČAKOVEC 2:0 (25:14, 25:9)
                                     SKUPINA “F”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Dvorana Finida 1
NR. 9.15
16 I. Kolo F2 SOKOLI, ČAZMA F3 POLET, VINKOVCI 0:2  (17:25, 12:25)
11.45
17 II. Kolo F1 MATE BALOTA, POREČ F2 SOKOLI, ČAZMA 2:0 (25:12, 25:14)
14.15
18 III. Kolo F3 POLET, VINKOVCI F1 MATE BALOTA, POREČ 0:2 (21:25, 14:25)
                                     SKUPINA “G”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Dvorana Finida 2
NR. 8.00
19 I. Kolo G2 GIMNAZIJALAC, SLAVONSKI BROD G3 GIMNAZIJALAC, DUBROVNIK 0:2 (22:25, 11:25)
10.30
20 II. Kolo G1 GIMEKO, TROGIR G2 GIMNAZIJALAC, SLAVONSKI BROD 2:0 (25:19, 25:11)
13.00
21 III. Kolo G3 GIMNAZIJALAC, DUBROVNIK G1 GIMEKO, TROGIR 0:2 (23:25, 22:25)
                                     SKUPINA “H”                                                                                                                  REZULTAT
DVORANA: Dvorana Finida 2
NR. 9.15
22 I. Kolo H2 DOMAGOJ, MAKARSKA H3 SOKOL, VRBOVEC 2:0 (25:13, 25:13)
11.45
23 II. Kolo H1 DRUGA GIMNAZIJA VŽ, VARAŽDIN H2 DOMAGOJ, MAKARSKA 1:2 (25:21, 23:25, 10:15)
14.15
24 III. Kolo H3 SOKOL, VRBOVEC H1 DRUGA GIMNAZIJA VŽ, VARAŽDIN 0:2 (20:25, 19:25)
ČETVRTFINALE
DVORANA: Intersport  mala dvorana 1
NR. 17.00
25 četvrt finale 1A GIMNAZIJALAC, SISAK 1B MIOC, ZADAR
DVORANA: Intersport  mala dvorana 2
NR. 17.00
26 četvrt finale 1C ŠPOGI, ZAGREB 1D MEDICINAR, OSIJEK
DVORANA: Intersport  mala dvorana 1
NR. 18.15
27 četvrt finale 1E OLIMPIJA 1908, KARLOVAC 1F MATE BALOTA, POREČ
DVORANA: Intersport  mala dvorana 2
NR. 18.15
28 četvrt finale 1G GIMEKO, TROGIR 1H DOMAGOJ, MAKARSKA
ČETVRTFINALE
DVORANA: Intersport  3
NR. 17.00
25 četvrt finale 1A IME ŠSD, GRAD 1B ME ŠSD, GRAD 00000000
DVORANA: Intersport  3
NR. 18.15
26 četvrt finale 1C 1D
DVORANA: Intersport  1
NR. 19.30
27 četvrt finale 1E 1F
DVORANA: Intersport  2
NR. 19.30
28 četvrt finale 1G 1H

MLADIĆI  |  DJEVOJKE (klikni za brži dolazak na mjesto rezultata)

Rezultati UŽIVO odbojka


Rezultati polufinalnih i finalnih utakmica državnog prvenstva školskih sportskih društava odbojcu za dječake i djevojčice

Poreč, dvorana Intersport, Zelena laguna

DJEČACI

POLUFINALE
DVORANA: Intersport  1
NR. 9.00
29 polufinale P25 METERIZE, ŠIBENIK P26 VIDRA, ZAGREB 0:2 (12:25 12:25)
DVORANA: Intersport  2
NR. 9.00
30 polufinale P27 POLET, DARUVAR P28 OSTROŽIĆI, KAŠTEL LUKŠIĆ 2:1 (25:21 11:25 15:12)
FINALE
DVORANA: Intersport  3
NR. 11.00
31 3. mjesto G29 METERIZE, ŠIBENIK G30 OSTROŽIĆI, KAŠTEL LUKŠIĆ 2:0 (25:22 25:13)
DVORANA: Intersport  1
NR. 11.30
32 finale P29 VIDRA, ZAGREB P30 POLET, DARUVAR 2:0 ( 25:16 25:13)

PDF icon REZULTATI PRVOG DANA- DJEČACI

KONAČNI POREDAK
POR ŠSD NAZIV ŠKOLE MJESTO
1 VIDRA OSNOVNA ŠKOLA MARINA DRŽIĆA ZAGREB
2 POLET OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA DARUVAR
3 OSTROŽIĆI OSNOVNA ŠKOLA OSTROG KAŠTEL LUKŠIĆ
4 METERIZE OSNOVNA ŠKOLA METERIZE ŠIBENIK
5 SOKOL OSNOVNA ŠKOLA DR. VINKA ŽGANCA VRATIŠINEC VRATIŠINEC
5 ISKRA I. OSNOVNA ŠKOLA VRBOVEC VRBOVEC
5 RETFALA OSNOVNA ŠKOLA RETFALA OSIJEK
5 SMILJEVAC OSNOVNA ŠKOLA SMILJEVAC ZADAR
9 FERENŠČICA OSNOVNA ŠKOLA AUGUSTA CESARCA ZAGREB
9 MLADOST OSNOVNA ŠKOLA BANOVA JARUGA BANOVA JARUGA
9 ČAVLE OSNOVNA ŠKOLA ČAVLE ČAVLE
9 POVRATAK OSNOVNA ŠKOLA DR. FRANJE TUĐMANA LIČKI OSIK LIČKI OSIK
9 DRNJE OSNOVNA ŠKOLA FRAN KONCELAK DRNJE DRNJE
9 PLAVI SOKOL OSNOVNA ŠKOLA HUGO BADALIĆ SLAVONSKI BROD
9 GORAN OSNOVNA ŠKOLA “IVAN GORAN KOVAČIĆ” DUGA RESA
9 JUNIOR OSNOVNA ŠKOLA JOSIPA KOZARCA SLATINA
9 SLOGA OSNOVNA ŠKOLA JULIJA KEMPFA POŽEGA
9 JOVALIJA OSNOVNA ŠKOLA MATIJE PETRA KATANČIĆA VALPOVO
9 MEJAŠI OSNOVNA ŠKOLA MEJAŠI SPLIT
9 OMBLA OSNOVNA ŠKOLA MOKOŠICA, DUBROVNIK MOKOŠICA
9 BREST OSNOVNA ŠKOLA STJEPANA RADIĆA BRESTOVEC OREHOVIČKI BRESTOVEC OREHOVIČKI
9 VAL OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA NAZORA – SCUOLA ELEMENTARE “VLADIMIR NAZOR” ROVINJ
9 MLADOST NUŠTAR OSNOVNA ŠKOLA ZRINSKIH NUŠTAR NUŠTAR
9 PETA V. OSNOVNA ŠKOLA VARAŽDIN VARAŽDIN

DJEVOJČICE

POLUFINALE
DVORANA: Intersport  1
NR. 10.15
29 polufinale P25 METERIZE, ŠIBENIK P26 TINKA, OSIJEK 0:2 (20:25 17:25)
DVORANA: Intersport  2
NR. 10.15
30 polufinale P27 VERUDA, PULA P28 IKS, IVANEC 2:1 (21:25 25:13 15:3)
FINALE
DVORANA: Intersport  3
NR. 12.15
31 3. mjesto G29 METERIZE, ŠIBENIK G30 IKS, IVANEC 0:2 (23:25 12:25)
DVORANA: Intersport  1
NR. 13.00
32 finale P29 TINKA, OSIJEK P30 VERUDA, PULA 2:1 (25:23 20:25 15:10)

PDF icon REZULTATI PRVOG DANA – DJEVOJČICE

KONAČNI POREDAK
POR ŠSD NAZIV ŠKOLE MJESTO
1 TINKA OSNOVNA ŠKOLA TIN UJEVIĆ OSIJEK
2 VERUDA OSNOVNA ŠKOLA VERUDA PULA PULA
3 IKS OSNOVNA ŠKOLA IVANA KUKULJEVIĆA SAKCINSKOG IVANEC
4 METERIZE OSNOVNA ŠKOLA METERIZE ŠIBENIK
5 GRABRIK OSNOVNA ŠKOLA GRABRIK KARLOVAC
5 DESETICA OSNOVNA ŠKOLA MIROSLAVA KRLEŽE ČEPIN
5 OSTROŽIĆI OSNOVNA ŠKOLA OSTROG KAŠTEL LUKŠIĆ
5 BILI BRIG OSNOVNA ŠKOLA ZADARSKI OTOCI – ZADAR ZADAR
9 VIHOR II. OSNOVNA ŠKOLA BJELOVAR BJELOVAR
9 ČAK II. OSNOVNA ŠKOLA ČAKOVEC ČAKOVEC
9 ZVIRIĆ OSNOVNA ŠKOLA “MILAN BROZOVIĆ” KASTAV
9 ALOJZIJE STEPINAC OSNOVNA ŠKOLA ALOJZIJA STEPINCA ZAGREB
9 SLOGA OSNOVNA ŠKOLA BOROVO BOROVO
9 SOKOL OSNOVNA ŠKOLA DOBRIŠA CESARIĆ POŽEGA
9 PLJEŠIVICA OSNOVNA ŠKOLA DR. FRANJE TUĐMANA KORENICA
9 ĐURO PILAR OSNOVNA ŠKOLA ĐURO PILAR SLAVONSKI BROD
9 GLINA OSNOVNA ŠKOLA GLINA GLINA
9 KUMROVEC OSNOVNA ŠKOLA JOSIPA BROZA KUMROVEC
9 JUNIOR OSNOVNA ŠKOLA JOSIPA KOZARCA SLATINA
9 PETKA OSNOVNA ŠKOLA LAPAD DUBROVNIK
9 GORICA OSNOVNA ŠKOLA NIKOLE HRIBARA VELIKA GORICA
9 MUFLON OSNOVNA ŠKOLA STJEPANA IVIČEVIĆA MAKARSKA
9 ŽUBOR OSNOVNA ŠKOLA VJENCESLAVA NOVAKA ZAGREB
9 PLAMEN OSNOVNA ŠKOLA “VLADIMIR NAZOR” KRIŽEVCI KRIŽEVCI

Državno prvenstvo u odbojci – OSNOVNE i SREDNJE ŠKOLE


Dragi učenici, dragi voditelji,

Državno prvenstvo školskih sportskih društava u ODBOJCI za OSNOVNE ŠKOLE za školsku godinu 2018./2019. održati će se 25. do 27.3. u Poreču. 

Državno prvenstvo školskih sportskih društava u ODBOJCI za SRDNJE ŠKOLE za školsku godinu 2018./2019. održati će se 27. do 29.3. u Poreču.

Read more…