Poluzavršno natjecanje iz odbojke skupine “Jug” – mladići i djevojke


U OŠ Meterize 4.travnja 2017. održano je poluzavršno natjecanje iz odbojke skupine “Jug”. Natjecanje je otvorila Irena Rupić Pietri i svim natjecateljima poželjela sreću i dobru igru. Natjecanje je proteklo u natjecateljskom tonu.
U konkurenciji mladića natjecale su se četiri škole: ŠSD Pomorac,  Pomorska-tehnička škola Dubrovnik, ŠSD Elektrotehničar, Elektrotehnička škola – Split, ŠSD Virusi, Medicinska škola Ante Kuzmanića – Zadar i ŠSD Gimnazijalac, Gimnazija Antuna Vrančića – Šibenik.
U konkurenciji djevojaka natjecale su se četiri škole: ŠSD Gimnazijalac, Gimnazija Antuna Vrančića – Šibenik, ŠSD Gimeko, Srednja škola IVANA LUCIĆA – TROGIR, ŠSD Gimnazijalac, Gimnazija Dubrovnik te ŠSD MIOC, Gimnazija Franje Petrića Zadar.

Rezultati u konkurenciji mladića:
A1   Primorska-tehnička škola Dubrovnik   0   :A1   Gimnazija Antuna Vrančića    2
B1   Elektrotehnička škola – Split   0   :B2    Medicinska škola Ante Kuzmanića – Zadar   2
ZA TREĆE MJESTO
Pomorsko-tehnička škola Dubrovnik   1   :   Elektrotehnička škola – Split   2
ZA PRVO MJESTO
Gimnazija Antuna Vrančića – Šibenik   0   :   Medicinska škola Ante Kuzmanića – Zadar  2
Konačan poredak:
1. Medicinska škola Ante Kuzmanića – Zadar, ŠSD Virus
2. Gimnazija Antuna Vrančića – Šibenik, ŠSD Gimnazijalac
3. Elektrotehnička škola – Split, ŠSD Elektrotehničar
4. Primorsko-tehnička škola Dubrovnik, ŠSD Pomorac
Sastav prvoplasirane momčadi: Toni Ćustić, Šime Diklić, Toni Lisica, Patrik Maruna, Tomislav Mišlov, Franko Nekić, Domagoj Pernjak, Toni Vidaić, Gabriel Vidaić, Ivan Vukančić, Ivan Zrilić i Roko Brala.
Voditelj: Luka Plazina

Rezultati u konkurenciji djevojaka:
A1   Gimnazija Dubrovnik   0   :A2   Gimnazija Franje Petrića Zadar   2
B1   Gimnazija Antuna Vrančića – Šibenik   0   :B2   Srednja škola IVANA LUCIĆA – TROGIR   2
ZA TREĆE MJESTO:
Gimnazija Antuna Vrančića – Šibenik   0   :   Gimnazija Dubrovnik   2
ZA PRVO MJESTO:
Gimnazija Franje Petrića Zadar   0  :   Srednja škola IVANA LUCIĆA – TROGIR    2
Konačan poredak:
1. Srednja škola IVANA LUCIĆA – TROGIR, ŠSD Gimeko
2. Gimnazija Franje Petrića Zadar, ŠSD MIOC
3. Gimnazija Dubrovnik, ŠSD Gimnazijalac
4. Gimnazija Antuna Vrančića, ŠSD Gimnazijalac
Sastav prvoplasirane momčadi: Antea Papić, Ana Teklić, Petra Brkan, Marta Belas, Tina Bilić, Antonija Zelalija, Tamara Barišić, Marija Lovrić, Martina Barić, Mia Žarković, Antea Baturina i Nikolina Kolak.
Voditeljica: Željka Bakotin


Odbojkaši i odbojkašice, sretno na Državnom prvenstvu!
IPL novinar: Ana Grgurica; Osnovna škola Meterize, Šibenik

4 thoughts on “Poluzavršno natjecanje iz odbojke skupine “Jug” – mladići i djevojke

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *