Edukacija provoditelja projekta VZF


U Zagrebu je u utorak 25.10.2016. održana edukacije provoditelja projekta Vrtim zdravi film. Edukacija za profesore održanaje u zagrebačkom Hotelu I, na Laništu.  Sudionici edukacije bili su profesori osnovnih škola u kojima će se i ove, šeste po redu, godine ovaj hvale vrijedan projet održati.

re__MG_9073

U šestoj sezoni projekta očekuje se sudjelovanje oko 5300 učenika.

109 profesora koji su se okupili na edukaciji u Hotelu I, toplo su pozdravili predsjednik HŠSS, gospodin Nikola Perković, a u ime Ministarstva znanosti i obrazovanja sudionike je pozdravio gospodin Krešimir Šamija.

re__MG_8147

Pozdrave i želju za uspjehom u provođenju projekta zaželjela je u ime tvrtke Nestlé Adriatic njihova direktorica, gospođa Iva Taiber.

Popis škola koje že sudjelovati u projekti VZF u školskoj godini 2016./2017.

r.broj županija osnovna škola mjesto
1 Varaždinska Grofa Janka Draškovića Klenovnik
2 Varaždinska Vidovec Vidovec
3 Varaždinska Podrute Novi Marof
4 Varaždinska Antuna i Ivana Kukuljevića Varaždinske toplice
5 Varaždinska 2. OŠ Varaždin Varaždin
6 Varaždinska Ante Starčevića Lepoglava
7 Primorsko goranska Bakar Bakar
8 Primorsko goranska Zamet Rijeka
9 Primorsko goranska Kraljevica Kraljevica
10 Primorsko goranska Ivana Gorana Kovačića Vrbovsko
11 Primorsko goranska Kozala Rijeka
12 Primorsko goranska Čavle Čavle
13 Primorsko goranska Eugen Kumičić Rijeka
14 Primorsko goranska Turnić Rijeka
15 Zadarska Šimuna Kožičića  Benje Zadar
16 Zadarska Petra Preradovića Zadar
17 Zadarska Zadarski otoci Zadar
18 Osječko baranjska Vladimira Becića Osijek
19 Osječko baranjska Darda Darda
20 Osječko baranjska Frana Krste Frankopana Osijek
21 Osječko baranjska Ivana Gorana Kovačića Đakovo
22 Osječko baranjska Josipa Kozarca Semeljci
23 Osječko baranjska Budrovci Budrovci
24 Splitsko dalmatinska Majstora Radovana Trogir
25 Splitsko dalmatinska Kman Kocunar Split
26 Splitsko dalmatinska Kneza Mislava Kaštel Sućurac
27 Splitsko dalmatinska Stobreč Stobreč
28 Splitsko dalmatinska Lučac Split
29 Istarska Centar Pula
30 Istarska Vladimira Nazora  Vrsar Vrsar
31 Istarska Vladimira Gortana Žminj
32 Istarska Veli vrh Pula
33 Istarska Joakima Rakovca Sv.Lovreč Pazenatički Sveti Lovreč
34 Dubrovačko neretvanska Ston Ston
35 Dubrovačko neretvanska don Mihovila Pavlinovića Metković
36 Dubrovačko neretvanska Petra Kanavelića Korčula
37 Dubrovačko neretvanska Vladimir Nazor Ploče Ploče
38 Ličko senjska Lovinac Lovinac
39 Ličko senjska Perušić Perušić
40 Ličko senjska Zrinskih i Frankopana Otočac
41 Ličko senjska Dr. Franje Tuđmana Korenica
42 Požeško slavonska Lipik Lipik
43 Požeško slavonska Fra Kaje Adžića Pleternica
44 Požeško slavonska Julija Kempfa Požega
45 Požeško slavonska Katolička osnovna škola Požega
46 Požeško slavonska Braće Radić Pakrac
47 Bjelovarsko bilogorska Slavka Kolara Hercegovac
48 Bjelovarsko bilogorska Rovišće Rovišće
49 Bjelovarsko bilogorska Štefanje Štefanje
50 Bjelovarsko bilogorska Ivanska Ivanska
51 Karlovačka Dubovac Karlovac
52 Karlovačka Grabrik Karlovac
53 Karlovačka Mahično Karlovac
54 Karlovačka Rečica Karlovac
55 Karlovačka Prva osnovna škola Ogulin Ogulin
56 Krapinsko zagorska Josipa Broza Kumrovec
57 Krapinsko zagorska Vladimira Nazora  Budinšćina Budinšćina
58 Krapinsko zagorska Matije Gupca Gornja Stubica
59 Krapinsko zagorska Oroslavje Oroslavje
60 Krapinsko zagorska Đure Prejca Desinić Desinić
61 Krapinsko zagorska Viktora Kovačića Hum na sutli
62 Krapinsko zagorska Krapinske toplice Krapinske toplice
63 Krapinsko zagorska Mače Mače
64 Krapinsko zagorska Đurmanec Đurmanec
65 Međimurska Kotoriba Kotoriba
66 Međimurska Nedelišće Nedelišće
67 Međimurska Sveta Marija Sveta Marija
68 Međimurska Vratišinec Vratišinec
69 Međimurska Draškovec Draškovec
70 Virovitičko podravska Voćin Voćin
71 Virovitičko podravska Vladimir Nazor Virovitica Virovitica
72 Virovitičko podravska Suhopolje Suhopolje
73 Virovitičko podravska I.G. Kovačić Gornje Bazje
74 Virovitičko podravska August Cesarec Špičić Bukovica
75 Vukovarsko srijemska  Nikole Andrića Vukovar
76 Vukovarsko srijemska August Cesarec Ivankovo
77 Vukovarsko srijemska Ivane Brlić Mažuranić Andrijaševci
78 Vukovarsko srijemska Josipa Kozarca Vinkovci
79 Vukovarsko srijemska A.G. Matoša Tovarnik
80 Koprivničko križevačka Sveti Petar Orehovec Sveti Petar Orehovec
81 Koprivničko križevačka Grigor Vitez Sveti Ivan Žabno
82 Koprivničko križevačka Ljudevita Modeca Križevci
83 Brodsko posavska Ivana Gorana Kovačića Staro Petrovo Selo
84 Brodsko posavska Blaž Tadijanović Slavonski brod
85 Brodsko posavska Stjepan Radić Oprisavci
86 Brodsko posavska Matija Gubec Cernik
87 Brodsko posavska Ivan Goran Kovačić – Slavonski Brod Slavonski brod
88 Brodsko posavska Dragutin Tadijanović Slavonski Brod
89 Brodsko posavska Viktor Car Emin Donji Andrijevci
90 Sisačko moslavačka Braća Bobetko Sisak
91 Sisačko moslavačka Ivana Kukuljevića Sisak
92 Sisačko moslavačka Dvor Dvor
93 Sisačko moslavačka Davorina Trstenjaka Hrvatska Kostajnica
94 Sisačko moslavačka Stjepana Kefelje Kutina
95 Šibensko kninska Petra Krešimira IV Šibenik
96 Šibensko kninska Domovinske zahvalnosti Knin
97 Šibensko kninska Antuna Mihanovića Petropoljskog Drniš
98 Šibensko kninska Čista Velika Čista Velika
99 Zagrebačka Dragutina Domjanića Sveti Ivan Zelina
100 Zagrebačka Pavao Belas Prigorje Brdovečko
101 Zagrebačka Vladimira Nazora Pisarovina
102 Zagrebačka Rugvica Rugvica
103 Zagrebačka Luka Luka
104 Zagrebačka Šćitarjevo Šćitarjevo
105 Grad Zagreb Ive Andrića Zagreb
106 Grad Zagreb Fran Krste Frankopana Zagreb
107 Grad Zagreb Julija Klovića Zagreb
108 Grad Zagreb Jabukovac Zagreb
109 Grad Zagreb Sesvetska sela Sesvete

re__MG_8247