Poluzavršnica Zagreb – rukomet

U finalnoj utakmici rukometa u kategoriji mladića sastale su se Gimnazija Sesvete i Športska gimnazija. Obje momčadi ulaze u utakmicu s prilično čvrstim obranama i bezidejnim napadima. Kako vrijeme odmiče, ŠPOGI pokazuje zbog čega su baš oni u finalu. Pod vodstvom svog ponajboljeg igrača, Daniela Vusića, špogijevci kreiraju zanimljive napade kojima polagano razbijaju čvrstu obranu Sesvećana i dovode utakmicu u određeni rezultatski odmak rezultata u korist špogijevaca gdje se igra pogodak za pogodak, a rezultatom 4:8 u korist ŠPOGI-ja odlazi se na zasluženi odmor. Nastavak nam donosi isti tempo kojim je završilo prvo poluvrijeme. Obje ekipe od pogodaka spašavaju vrhunski potezi vratara koji mrežu spašavaju od  nekoliko sigurnih pogodaka i time se promeću kao ključni akteri za ishod rezultata. Na kraju slavlje ŠPOGIJA koji je uspio sačuvati prednost iz prvog poluvremena unatoč pritiscima sjajnih Sesvećana i konačnim rezultatom 14:8 ispisuju još par slavnih redaka u anale Športske gimnazije. Najbolji strijelac utakmice jest igrač Franko Pandžić (Gimnazija Sesvete) s četiri pogotka, dok je najbolji strijelac cijeloga natjecanja Daniel Vusić (ŠPOGI) s 38 pogodaka.